کالای ویژه

 

کالای ویژه چیست؟

سایت بچین درهر بخش مکان خاصی را برای کالاهای ویژه در نظر گرفته است که باعث می شود کالای شما متمایز از سایر کالاهای دیگر قابل مشاهده باشد ، در این صورت امکان اینکه کالای شما بیشتر دیده شود و سریع تر به فروش برسد افزایش خواهد یافت .

 

چرا کالای خود را ویژه کنیم؟

کالاهایی که ویژه می شوند، همواره در بالای صفحه بخش مربوطه به صورت ثابت نمایش داده می شوند و با زیاد شدن تعداد آگهی ها، کالای ویژه به صفحات بعد منتقل نمی شود بلکه همواره در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

 

چگونه کالای خود را به صورت ویژه به ثبت برسانیم؟

در ابتدا کاربران بایستی با کلیک روی قسمت ثبت کالای رایگان وارد صفحه ابتدایی ثبت کالا شوند، در این بخش، با انتخاب گزینه ثبت کالا به صورت ویژه و انتخاب مدت زمان نمایش کالا در این بخش، به درگاه پرداخت جهت واریز هزینه کالای ویژه منتقل شود و پس از پرداخت هزینه، متناسب با زمان نمایش ادامه عملیات ثبت کالا را در پیش میگیرند.

 

آیا هر کالایی میتواند ویژه شود؟

هر کالایی که سازگار و مطابق با قوانین سایت بچین و مقرارات جمهوری اسلامی باشد می تواند با پرداخت هزینه کالای ویژه، به صورت ویژه ثبت و ارائه شود  .

 

در قسمت کالای ویژه چه تعداد کالا قابل نمایش هست ؟

در هر بخش تعداد چهار کالای ویژه قابل ثبت و نمایش است و با پایان زمان نمایش، کالای کاربرانی که در صف انتظار هستند جایگزین می شود.

 

تعرفه های ویژه شدن کالا با توجه به مدت زمان قرار گیری آنها:

 

ردیفمدت زمان نمایش برحسب روزقیمت (تومان)
136,000
2711,000
31520,000
43030,000
  • ما را دنبال کنید
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن