کد کالا  : 3820
وضعیت  : کالای نو
تعداد بازدید  : 14
تولیدکننده  :

چای بهاره ۹۹ گیلان، تازه و طبیعی، سالم و ایرانی

قیمت فروشنده : 35,000 تومان

نام کاربری : 000   Arameshtea

تاریخ عضویت : 23/3/1399

تعداد کالا های در حال فروش : 1

آخرین ویرایش کالا : 23/3/1399

کالا طی ۲ تا ۴ روز آینده به شما تحویل داده می شود

تحویل کالا

کالا طی ۲ تا ۴ روز آینده به شما تحویل داده می شود

جهت مشاهده هزینه ارسال، وارد حساب کاربری خود شوید
فروشنده حداکثر 36 ساعت پس از پرداخت کالا را برای شما ارسال می کند.

ارسال کالا

جهت مشاهده هزینه ارسال، وارد حساب کاربری خود شوید فروشنده حداکثر 36 ساعت پس از پرداخت کالا را برای شما ارسال می کند.

توضیحات محصول


چای آرامش
 محصول باغات گیلان- املش
 *بسته نیم کیلویی چای ممتاز: ۳۵ هزار تومان
*بسته نیم کیلویی چای شکسته ممتاز: ۳۰ هزار تومان
 *ارسال رایگان در تهران برای ۵ کیلو به بالا*
 
تلفن سفارش: 
٠٩١٠٢١٢۵۶٩٧ میرصانع
٠٩٢١٣۶٣٧٢٩٣ حبیبی
 *همانطور که میدانید چای ایرانی با توجه به الک‌های مختلف در کارخانه، کیفیت و قیمت متفاوتی دارد که بدین ترتیب است: سرگل، ممتاز، قلم، شکسته.* 
زمان دم کشیدن: حدود ١۵ دقیقه.
مقدار چای مناسب برای هر فرد: نصف قاشق غذاخوری.
روش صحیح دم کردن #چای طبیعی ایرانی#:
یکی از ویژگی های #چای طبیعی ایرانی# این است که به دلیل عدم استفاده از مواد افزودنی و رنگ های مصنوعی، طعم و رنگ آن به آسانی چای خارجی خود را نشان نمی دهد و بعلاوه زمان بیشتری برای دم کشیدن نیاز است.
برای دم کردن #چای طبیعی ایرانی# بطوریکه طعم و رنگ خود را نشان دهد، بهترین روش استفاده از سماور است؛ چرا که بخار کتری، توان لازم برای دم کردن چای طبیعی را ندارد.
👈«در صورتیکه سماور در دسترس نباشد، یک روش دیگر این است که چای را در قوری دمنوش و روی شعله مستقیم اجاق گاز دم کنید؛ در این روش لازم است قوری را روی کوچکترین شعله گاز قرار داده و تا `جایی که امکان دارد` شعله را کم کنید و مدت دم کشیدن حدود ۴ الی ۵ دقیقه باشد. بدین ترتیب ضمن کاهش زمان دم کشیدن، طعم و رنگ #چای طبیعی ایرانی# تا حد زیادی خود را نشان خواهد داد.»
👇در صورت استفاده از قوری چینی، شعله پخش کن فراموش نشود.

جهت مشاهده کامل اطلاعات کلیک نمایید

مشخصات محصول


سوال از فروشنده


فرم ارسال پیام


برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهــــای مشــــابه


چای بهاره ۹۹ گیلان، تازه و طبیعی، سالم و ایرانیبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم6/12/2020چای آرامش محصول باغات گیلان- املش *بسته نیم کیلویی چای ممتاز: ۳۵ هزار تومان*بسته نیم کیلوی... چای آرامش محصول باغات گیلان- املش *بسته نیم کیلویی چای ممتاز: ۳۵ هزار تومان*بسته نیم کیلویی چای شکسته ممتاز: ۳۰ هزار تومان *ارسال رایگان در تهران برای ۵ کیلو به بالا* تلفن سفارش: ٠٩١٠٢١٢۵۶٩٧ میرصانع٠٩٢١٣۶٣٧٢٩٣ حبیبی *همانطور که میدانید چای ایرانی با توجه به الک‌های مختلف در کارخانه، کیفیت و قیمت متفاوتی دارد که بدین ترتیب است: سرگل، ممتاز، قلم، شکسته.* زمان دم کشیدن: حدود ١۵ دقیقه.مقدار چای مناسب برای هر فرد: نصف قاشق غذاخوری.روش صحیح دم کردن #چای طبیعی ایرانی#:یکی از ویژگی های #چای طبیعی ایرانی# این است که به دلیل عدم استفاده از مواد افزودنی و رنگ های مصنوعی، طعم و رنگ آن به آسانی چای خارجی خود را نشان نمی دهد و بعلاوه زمان بیشتری برای دم کشیدن نیاز است.برای دم کردن #چای طبیعی ایرانی# بطوریکه طعم و رنگ خود را نشان دهد، بهترین روش استفاده از سماور است؛ چرا که بخار کتری، توان لازم برای دم کردن چای طبیعی را ندارد.👈«در صورتیکه سماور در دسترس نباشد، یک روش دیگر این است که چای را در قوری دمنوش و روی شعله مستقیم اجاق گاز دم کنید؛ در این روش لازم است قوری را روی کوچکترین شعله گاز قرار داده و تا `جایی که امکان دارد` شعله را کم کنید و مدت دم کشیدن حدود ۴ الی ۵ دقیقه باشد. بدین ترتیب ضمن کاهش زمان دم کشیدن، طعم و رنگ #چای طبیعی ایرانی# تا حد زیادی خود را نشان خواهد داد.»👇در صورت استفاده از قوری چینی، شعله پخش کن فراموش نشود. 5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن