اخبارسایت

جمعه 23 آذر 1397 در گروه : موفقیت  ،  بازدید : 32
مطالعه به صورت تصادفی ممکن است بدترین اشتباهی باشد که هر دانش آموز می تواند انجام دهد. این کار دشواری است که بدون برنامه مطالعاتی شروع به درس خواندن نمایید. چیزی که شما نیاز دارید، نوعی برنامه است که در طول روز شما را درگیر مطالعه نماید بدون اینکه اتلاف وقت داشته و یا خسته شوید. به مکان "نوشتن" خوش آمده اید!
ادامه ...
سه شنبه 20 آذر 1397 در گروه : موفقیت  ،  بازدید : 31
تقلید کردن از افراد موفق یکی از موثرترین روش های موفقیت برای رسیدن به هر آنچه که می خواهید، است. موفقیت یک رفتار ذهنی است، اگر موفقیت برای شما به معنی خوب کار کردن، استقلال مالی و یا یک والد خوب می باشد، پیدا کردن افرادی که قبلا چنین موفقیتی را به دست آورده اند، باید اولین هدف شما باشد.
ادامه ...
جمعه 16 آذر 1397 در گروه : دیجیتال  ،  بازدید : 40
در مطلب قبل 3 مورد از مناسبترین کارت گرافیک ها،جهت عملیات استخراج ارز را معرفی کردیم و به نکات مثبت و منفی هرکدام از آنها اشاره کردیم.حال در بخش دوم مقاله ، میخواهیم 3 مورد دیگر از کارت گرافیک های مناسب جهت استفاده افراد ماینر را مورد بررسی قرار دهیم.
ادامه ...
دوشنبه 12 آذر 1397 در گروه : دیجیتال  ،  بازدید : 38
سال 2018،سال ارز های دیجیتالی بود.به هرکجا که مینگریم اثری از بیت کوین و یا ارزهای مشابه دیجیتالی را خواهیم دید. هرچند Bitcoin در سال های اخیر ارزش و محبوبیت اولیه خود را از دست داد و ارزش آن دچار سیر نزولی شد اما در این سالها ارزهای دیجیتالی جدیدی بوجود آمدند که شاهد رشد چشمگیری بودند و درحال حاظر نیز با سرعت فراوان به رشد خود ادامه میدهند.
ادامه ...
پنج شنبه 8 آذر 1397 در گروه : موفقیت  ،  بازدید : 99
دانش آموزان موفق برنامه ریزی دقیقی دارند و می دانند که چگونه در مطالعات خود تمرکز کنند و در عین حال چه زمانی نیاز به وقفه مطالعاتی دارند. آنها می توانند زمان خود را به صورت عاقلانه مدیریت کنند، برنامه های تحصیلی معنی دار داشته باشند، و بیشترین وقت خود را در کلاس درس بگذرانند.
ادامه ...
یکشنبه 27 آبان 1397 در گروه : سلامتی و سبک زندگی  ،  بازدید : 75
همیشه می خواهید زود از خواب بیدار شوید، اما همیشه تسلیم خوابتان می شوید؟ این مراحل را برای سحر خیز شدن دنبال کنید و در هیچ زمانی از بلند شدن در تخت خواب ناراحت نخواهید بود .
ادامه ...
یکشنبه 20 آبان 1397 در گروه : دیجیتال  ،  بازدید : 50
در مقاله قبل چند مورد از مناسبترین لپ تاپ های مرتبط با رشته های دانشگاهی را مورد نقد و بررسی قرار دادیم و به نکات مثبت و منفی هرکدام از آنها اشاره کردیم.حال در بخش دوم مقاله ، میخواهیم 6 لپ تاپ دیگر را مورد بررسی قرار دهیم که هرکدام از آنها میتوانند مورد توجه قشر خاصی از دانشجویان قرار بگیرند.
ادامه ...
دوشنبه 14 آبان 1397 در گروه : پوشاک، مد و زیبائی  ،  بازدید : 138
اکثر کفش های موجود در بازار امروز نه برای راحتی و نه برای پا مناسب هستند. به گزارش برخی از انجمن پزشكي 50 درصد از مردم در سن 18 تا 60 سالگي به يك نوع بيماري پا مبتلا هستند كه بسياري از آنها مربوط به پوشيدن کفش هاي نامناسب است. شما مجبور نیستید بخاطر مد، درد و رنج بکشید. هنگام انتخاب کفش، اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید و به دنبال ویژگی های مناسب برای پیدا کردن یک کفش راحت برای پاهای سالم بگردید.
ادامه ...
  • ما را دنبال کنید
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن