نحوه خرید لباس مناسب

جمعه 13 مهر 1397 788 بازدید کننده گروه پوشاک، مد و زیبائی

خرید لباس مناسب

1) بدن خود را اندازه گیری کنید این روش دقیق ترین راه برای بدست آوردن لباس مناسب است. برای اندازه گیری بهتر است  به یک خیاطی معتبر مراجعه نمایید . گزینه دیگر این است که از دوستی بخواهید با استفاده از  نوار اندازه گیری پلاستیکی اندازه گیری های دقیق بر روی بدنتان را انجام دهد اگر این کار را می خواهید انجام دهید صادق باشید به عنوان مثال، سعی نکنید نتایج را با مکیدن شکم خود تغییر دهید. اندازه گیری های نادرست منجر به خرید لباس های نامناسب می شوند.

برای مردان و زنان این اندازه گیری ها با توجه به تفاوت در شکل بدن متفاوت است.

این روش برای خرید های اینترنتی و یا دوخت لباس بسیار کار آمد می باشد.

2) برای خرید لباس مناسب برچسب های اندازه را نادیده بگیرید به نظر می آید این گفته غیر عادی است، اما حقیقت این است که برچسب ها در لباس فراتر از یک مرجع اولیه مفید نیستند. استانداردهای اندازه بین طراحان، الگوها و تولید کنندگان متفاوت است. علاوه بر این، بسیاری از لباس ها برای نمایش شکل شیک ،استاندارد ساخته می شوند، در حالیکه مردان اغلب شانه های وسیع تر دارند .

بعضی از طراحان فقط از اندازه های عمومی  استفاده می کنند و تعداد بیشتری از لباس ها را در سایز هایی که به طور عادی و معمولی هستند را می دوزند

سایز بندی لباس ها (کوچک، متوسط، بزرگ، فوق العاده بزرگ) استاندارد ندارد، بنابراین ابعاد این لباس ها متفاوت است.

3) نمودارهای اندازه گیری را بخوانید نمودار های اندازه گیری برای خرید لباس مناسب کمک بزرگی محسوب می شود را می توان در برخی از فروشگاه ها آنلاین و آفلاین پیدا کرد. معمولا آن را در اطراف فروشگاه و یا در بخش راهنمایی سایت قرار می دهند. این مورد به احتمال زیاد در فروشگاه هایی وجود دارد که لباس های مختلفی از تولید کنندگان متفاوت دارند.

4) یکی دیگر از کارهایی که برای خرید لباس مناسب باید انجام بدهیم این است که ابتدا، اندازه لباس را متناسب با بزرگترین بخش بدن خود در نظر بگیریم به یاد داشته باشید که بسیاری از مردان دارای شانه های گسترده تر هستند و بسیاری از زنان ابعاد بدنشان بزرگتر از خط تولید شرکت های استاندارد می باشد. به عنوان مثال، اگر شانه های گسترده ای دارید، می توانید کت را در ابعاد بزرگتر و نسبت غیر شانه تراز کنید و سپس لباس را به یک خیاط بدهید تا دیگر مناطق را تنظیم نماید.

کسانی که از اندازه استاندارد متفاوت هستند، مانند کسانی که بسیار  بلند یا کوتاه هستند، زمان بیشتری برای یافتن لباس نیاز خواهند داشت.

5) لباس را امتحان کنید هر چه بیشتر امتحان می کنید، کمتر برای خرید لباس مناسب دچار اشتباه می شوید. چندین اندازه را انتخاب کنید و آنها را بپوشید. اگر ممکن است، مقابل یک آینه تمام بدن ایستاده و در کل ظاهر خود را مورد بررسی قرار دهید. لباس ها باید راحت باشند، نه تنگ و نه شل.

لباس هایی که به خوبی مناسب شما هستند، باعث می شود که شما نقص های خود را فراتر از آن چیزی که هست، فراموش کنید.

فراموش نکنید که پشت خود را چک کنید. لباس هایی که مناسب نیستند، باعث می شود پشت شما غیر عادی نمایش داده شود.

6) از دیگران کمک بخواهید. گرفتن دیدگاه بیرونی مفید است، دوستی که با شما صادق باشد کمک بسیار خوبی برای خرید لباس مناسب می باشد اما اگر شخصی همراهتان نیست از کارمند فروشگاه بخواهید نظرشان را در مورد لباسی که پوشیده اید بدهند. بسیاری از افراد کارمند در فروشگاه ها، آموزش داده می شوند  تا بهترین گزینه ها را برای مشتریان پیدا کنند. حتی اگر آنها آموزش دیده نباشند، ممکن است بتوانند به شما یک نظر خارجی مناسب بدهند.

از قضاوت دیگران در ارزیابی این نظرات استفاده کنید. دقت داشته باشید ممکن است کارکنان فروشگاه بیشتر نگران فروش کالایشان باشند تا مناسب بودن لباستان .

7) به یک خیاطی بروید شما ممکن است در جستجو و خرید لباس مناسب عالی باشید اما اندازه گیری قسمت های مختلف بدن یک کار تخصصی است. لیستی از مدل پوشاک های جدید را برای دوخت در اختیار خیاط قرار دهید. آنها خوشحال خواهند شد تا لباس شایسته و زیبنده را طراحی نمایند و ممکن است هزینه زیادی نداشته باشند.

همچنین شما می توانید با این کار اندازه لباس سازگار برای بدن خود را نیز یاد بگیرید.

خرید لباس زنانه

1) پیراهن های راحت را انتخاب کنید. این که آیا شما، تی شرت یا پیراهن با آستین بلند پوشیدید، باید به اندازه کافی مناسب باشد که شل نیست، اما همچنان شما را مجبور به حرکت آزادانه می کند. برای رسیدن به یک نگاه طبیعی، درزهای شانه باید بر روی لبه شانه قرار بگیرند. به همین دلیل باید صاف بایستد و اگر پیراهن آستین داشته باشد، باید تا مچ دست خود قرار بگیرد، نه تا کف دست . برای خرید لباس و پیراهن زنانه کلیک نمایید

2) اندازه سینه بند را بدست آورید. اکثر مردم هیچ نظری در این مورد  ندارند به همین دلیل است که بیش از 80 درصد از زنان سایز سینه بند نادرست را دارند. سینه بند باید طبیعی باشد، و نباید در زیر لباس شما ظاهر شود، و احساس فشار و یا برش به پوست خود را داشته باشید.

بخش خرید و فروش لباس زیر و لباس خواب زنانه را از دست ندهید

3) پالتوی مناسب را انتخاب کنید پالتو یا پلیور خوب باید به شما اجازه حرکت در آن را بدهد. بدون در نظر گرفتن اینکه پارچه به شما احساس تنگ بودن را بدهد ، درزها در لبه شانه های خود قرار می گیرند. طول آستین ایده آل این است که پارچه به انتهای مچ دست می رسد، اما این می تواند با توجه به ترجیح شخصی تنظیم شود.

انتخاب نوع پالتو اختیاری است، اما بهتر است که یک پالتو را انتخاب کنید که بعد از پوشیدن آن به نظر می رسد که نگاه رسمی تری را به خود جلب نموده اید.

برای دیدن مزایده انواع پالتو کلیک نمایید

4) شلوار راحت را انتخاب کنید. شلوار خوب به شما اجازه می دهد تا در آن راحت حرکت کنید. شما باید بتوانید دو انگشت فاصله بین خود و کمر را قرار دهید، همچنین در جلوی شکم باید مقداری فضای بیشتر برای جبران تغییرات روزانه در اندازه بدن را داشته باشد. پارچه باید بر روی پاهای شما صاف باشد، نه براق و نه چروکیده همچنین بلندی شلوار باید به پاشنه های پا برسد.

خرید شلوار زنانه

5) یک لباس فرم مناسب را تهیه کنید. لباس را با توانایی خود در برابر شانه های خود تنظیم کنید. اگر شانه هایتان به خوبی در آن قرار نی گیرد، به احتمال زیاد به خوبی به شما چسبیده و اندازه است.

از گودی کمر آگاه باشید. این خط پارچه است که زیر کمر قرار دارد. اگر بیش از حد بر روی کمر شما جمع می شود، لباس مناسب نیست و خیاط قادر به کمک نیست.

می توانید در اینجا به خرید و فروش لباس های مجلسی بپردازید

6) کفش مناسب را پیدا کنید بسیاری از مدل های مختلف کفش وجود دارد، اما همه باید بتوانند پا را حفظ کنند. اندازه ای را انتخاب کنید که مناسب پای شماست. کفش باید همان شکل پای شما باشد. آنهایی خوب هستند که فضای کافی دارند که شما بتوانید انگشت پای خود را لغزش دهید، اما هنوز هم باید احساس راحتی کنید.

سعی نکنید کفش نامتناسب با اندازه پا بخرید و مواردی را انتخاب کنید که فکر می کنید بعدا مناسب شما می شوند.

در نظر داشته باشید که راه های زیادی برای خرید لباس مناسب برای زنان وجود دارد که ممکن است بیشتر آن ها سلیقه ای باشد تا اینکه از یک الگوی خاص پیروی نماید.

خرید کفش زنانه در اینترنت

خرید لباس مردانه

1) در یک پیراهن مناسب درزهای شانه باید بر روی لبه شانه قرار گیرند. اطمینان حاصل کنید که پارچه پیراهن بدن شما را فشرده نمی کند. مخصوصا زمانی که شما از پیراهن های یقه دار استفاده می کنید. آستین ها باید در انتهای مچ دست متوقف شوند و به اندازه کافی تنگ باشند که بتوان دکمه ی آن را با انگشت شست خود، از شکاف دکمه جدا کرده و در عین حال به شما اجازه بدهد راحت مچ دست را حرکت دهید.

پیراهن اندازه شما نباید به صورتی باشد که احساس تنگی کنید مخصوصا زمانی که دستان و بدن خود را خم می کنید یا حرکت می دهید.

یقه پیراهن معمولا باید به اندازه دو بند انگشت فضای کافی داشته باشد .

دقت داشته باشید که یک پیراهن زیبا و شایسته شما به تنهایی نمی تواند نقش کلی برای خرید لباس مناسب را داشته باشد زیرا با گزینه های دیگری مانند شلوار ، کت و کفش می تواند نقش خود را کامل نماید.

به جستجو و خرید پیراهن مردانه بپردازید

2) کت مناسب را انتخاب کنید این که آیا آن کت تکی یا کت و شلوار است فرقی ندارد باید بر روی لباس شما مناسب باشد. درزهای شانه باید در لبه شانه خود قرار داشته باشند و بلندی آن باید تا زیپ شلوار ادامه داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که کت در اطراف شانه ها صاف است و در اطراف دکمه ها دارای چین و چروک نیست. شما باید بتوانید دست خود را به راحتی در جیب های داخلی کت که در اطراف سینه هستند قرار دهید .

می خواهید هم کت قدیمی خود را بفروشید هم یه کت جدید بخرید؟ پس بخش خرید و فروش کت و شلوار را از دست ندهید

3) یک پالتو که برای فصل سرما مناسب است را پیدا کنید پالتو ها همان قوانین کتهای کت و شلواری را دنبال می کنند. درزها باید در لبه شانه های خود بمانند. پالتو باید به اندازه ای باشد که لباس های گرمی که در زیر آن پوشیده می شوند باعث عدم تحرک بدن نشود و راحت باشد، آستین باید مقداری فراتر از مچ دست باشد تا آستین بقیه لباس ها در زیر آن پنهان بماند.

اطمینان حاصل کنید که پالتو به اندازه کافی بلند است تا بر روی پشتتان کاملا قرار بگیرد.

4) شلوار های مناسب را انتخاب کنید شلوار برای زیبایی بیشتر نیاز به یک کمربند دارد اما وجود آن لازم نیست.زیرا  اگر دقیقا مناسب کمرتان باشند بدون کمربند بر روی باسن قرار می گیرد و د یگر دچار لغزش بر روی بدنتان نخواهد شد و به صورتی هست که بتوانید حرکت کنید. پارچه آن باید در پایین پشت پاهای شما قرار گیرد تا بالای کف کفش شما قرار بگیرد.

شلوار باید در اطراف ران خود فضای بیشتری داشته باشد، اما پایین تر از زانو باریک تر باشد.

خرید شلوار مردانه

5) طول کراوات را درست کنید کراوات شما تحت یقه شما نشسته و نیازی به کشیدن یقه و محکم نمودن آن ندارید. گره های مختلف را می توان برای تعریف لباس خود استفاده کرد، اما اندازه کراوات نباید بیشتر از مرکز کمربند دراز باشد.

برای دیدن انواع کراوات و پاپیون مردانه کلیک نمایید

6) کفش مناسب را انتخاب کنید اتاقک کفش های شما باید به اندازه کافی فضا را در پاشنه داشته باشد تا  هنگام پوشیدن کفش حداقل یک انگشت  شست را بتوانید در آن بگذارید اما فاصله زیادی بین شما و پاشنه کفش نباید وجود داشته باشد. انگشتان پای شما باید به سختی جلوی کفش را لمس نمایند، نه بر آن فشار بیاورد. البته، پیاده روی باید راحت باشد و کفش نباید به هیچ بخشی از پای خود فشار برساند.

برای خرید کفش های رسمی، کفش های دور دوخت را برای رسیدن به ظاهر بهتر انتخاب کنید.

امیدواریم که مطالب بالا بتواند در خرید لباس مناسب به شما کمک کند.


نحوه خرید لباس مناسببچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم10/5/2018خرید لباس مناسب1) بدن خود را اندازه گیری کنید این روش دقیق ترین راه برای بدست آوردن لباس مناسب است. ... خرید لباس مناسب1) بدن خود را اندازه گیری کنید این روش دقیق ترین راه برای بدست آوردن لباس مناسب است. برای اندازه گیری بهتر است  به یک خیاطی معتبر مراجعه نمایید . گزینه دیگر این است که از دوستی بخواهید با استفاده از  نوار اندازه گیری پلاستیکی اندازه گیری های دقیق بر روی بدنتان را انجام دهد اگر این کار را می خواهید انجام دهید صادق باشید به عنوان مثال، سعی نکنید نتایج را با مکیدن شکم خود تغییر دهید. اندازه گیری های نادرست منجر به خرید لباس های نامناسب می شوند.برای مردان و زنان این اندازه گیری ها با توجه به تفاوت در شکل بدن متفاوت است.این روش برای خرید های اینترنتی و یا دوخت لباس بسیار کار آمد می باشد.2) برای خرید لباس مناسب برچسب های اندازه را نادیده بگیرید به نظر می آید این گفته غیر عادی است، اما حقیقت این است که برچسب ها در لباس فراتر از یک مرجع اولیه مفید نیستند. استانداردهای اندازه بین طراحان، الگوها و تولید کنندگان متفاوت است. علاوه بر این، بسیاری از لباس ها برای نمایش شکل شیک ،استاندارد ساخته می شوند، در حالیکه مردان اغلب شانه های وسیع تر دارند .بعضی از طراحان فقط از اندازه های عمومی  استفاده می کنند و تعداد بیشتری از لباس ها را در سایز هایی که به طور عادی و معمولی هستند را می دوزندسایز بندی لباس ها (کوچک، متوسط، بزرگ، فوق العاده بزرگ) استاندارد ندارد، بنابراین ابعاد این لباس ها متفاوت است.3) نمودارهای اندازه گیری را بخوانید نمودار های اندازه گیری برای خرید لباس مناسب کمک بزرگی محسوب می شود را می توان در برخی از فروشگاه ها آنلاین و آفلاین پیدا کرد. معمولا آن را در اطراف فروشگاه و یا در بخش راهنمایی سایت قرار می دهند. این مورد به احتمال زیاد در فروشگاه هایی وجود دارد که لباس های مختلفی از تولید کنندگان متفاوت دارند.4) یکی دیگر از کارهایی که برای خرید لباس مناسب باید انجام بدهیم این است که ابتدا، اندازه لباس را متناسب با بزرگترین بخش بدن خود در نظر بگیریم به یاد داشته باشید که بسیاری از مردان دارای شانه های گسترده تر هستند و بسیاری از زنان ابعاد بدنشان بزرگتر از خط تولید شرکت های استاندارد می باشد. به عنوان مثال، اگر شانه های گسترده ای دارید، می توانید کت را در ابعاد بزرگتر و نسبت غیر شانه تراز کنید و سپس لباس را به یک خیاط بدهید تا دیگر مناطق را تنظیم نماید.کسانی که از اندازه استاندارد متفاوت هستند، مانند کسانی که بسیار  بلند یا کوتاه هستند، زمان بیشتری برای یافتن لباس نیاز خواهند داشت.5) لباس را امتحان کنید هر چه بیشتر امتحان می کنید، کمتر برای خرید لباس مناسب دچار اشتباه می شوید. چندین اندازه را انتخاب کنید و آنها را بپوشید. اگر ممکن است، مقابل یک آینه تمام بدن ایستاده و در کل ظاهر خود را مورد بررسی قرار دهید. لباس ها باید راحت باشند، نه تنگ و نه شل.لباس هایی که به خوبی مناسب شما هستند، باعث می شود که شما نقص های خود را فراتر از آن چیزی که هست، فراموش کنید.فراموش نکنید که پشت خود را چک کنید. لباس هایی که مناسب نیستند، باعث می شود پشت شما غیر عادی نمایش داده شود.6) از دیگران کمک بخواهید. گرفتن دیدگاه بیرونی مفید است، دوستی که با شما صادق باشد کمک بسیار خوبی برای خرید لباس مناسب می باشد اما اگر شخصی همراهتان نیست از کارمند فروشگاه بخواهید نظرشان را در مورد لباسی که پوشیده اید بدهند. بسیاری از افراد کارمند در فروشگاه ها، آموزش داده می شوند  تا بهترین گزینه ها را برای مشتریان پیدا کنند. حتی اگر آنها آموزش دیده نباشند، ممکن است بتوانند به شما یک نظر خارجی مناسب بدهند.از قضاوت دیگران در ارزیابی این نظرات استفاده کنید. دقت داشته باشید ممکن است کارکنان فروشگاه بیشتر نگران فروش کالایشان باشند تا مناسب بودن لباستان .7) به یک خیاطی بروید شما ممکن است در جستجو و خرید لباس مناسب عالی باشید اما اندازه گیری قسمت های مختلف بدن یک کار تخصصی است. لیستی از مدل پوشاک های جدید را برای دوخت در اختیار خیاط قرار دهید. آنها خوشحال خواهند شد تا لباس شایسته و زیبنده را طراحی نمایند و ممکن است هزینه زیادی نداشته باشند.همچنین شما می توانید با این کار اندازه لباس سازگار برای بدن خود را نیز یاد بگیرید.خرید لباس زنانه1) پیراهن های راحت را انتخاب کنید. این که آیا شما، تی شرت یا پیراهن با آستین بلند پوشیدید، باید به اندازه کافی مناسب باشد که شل نیست، اما همچنان شما را مجبور به حرکت آزادانه می کند. برای رسیدن به یک نگاه طبیعی، درزهای شانه باید بر روی لبه شانه قرار بگیرند. به همین دلیل باید صاف بایستد و اگر پیراهن آستین داشته باشد، باید تا مچ دست خود قرار بگیرد، نه تا کف دست . برای خرید لباس و پیراهن زنانه کلیک نمایید2) اندازه سینه بند را بدست آورید. اکثر مردم هیچ نظری در این مورد  ندارند به همین دلیل است که بیش از 80 درصد از زنان سایز سینه بند نادرست را دارند. سینه بند باید طبیعی باشد، و نباید در زیر لباس شما ظاهر شود، و احساس فشار و یا برش به پوست خود را داشته باشید.بخش خرید و فروش لباس زیر و لباس خواب زنانه را از دست ندهید3) پالتوی مناسب را انتخاب کنید پالتو یا پلیور خوب باید به شما اجازه حرکت در آن را بدهد. بدون در نظر گرفتن اینکه پارچه به شما احساس تنگ بودن را بدهد ، درزها در لبه شانه های خود قرار می گیرند. طول آستین ایده آل این است که پارچه به انتهای مچ دست می رسد، اما این می تواند با توجه به ترجیح شخصی تنظیم شود.انتخاب نوع پالتو اختیاری است، اما بهتر است که یک پالتو را انتخاب کنید که بعد از پوشیدن آن به نظر می رسد که نگاه رسمی تری را به خود جلب نموده اید.برای دیدن مزایده انواع پالتو کلیک نمایید4) شلوار راحت را انتخاب کنید. شلوار خوب به شما اجازه می دهد تا در آن راحت حرکت کنید. شما باید بتوانید دو انگشت فاصله بین خود و کمر را قرار دهید، همچنین در جلوی شکم باید مقداری فضای بیشتر برای جبران تغییرات روزانه در اندازه بدن را داشته باشد. پارچه باید بر روی پاهای شما صاف باشد، نه براق و نه چروکیده همچنین بلندی شلوار باید به پاشنه های پا برسد.خرید شلوار زنانه5) یک لباس فرم مناسب را تهیه کنید. لباس را با توانایی خود در برابر شانه های خود تنظیم کنید. اگر شانه هایتان به خوبی در آن قرار نی گیرد، به احتمال زیاد به خوبی به شما چسبیده و اندازه است.از گودی کمر آگاه باشید. این خط پارچه است که زیر کمر قرار دارد. اگر بیش از حد بر روی کمر شما جمع می شود، لباس مناسب نیست و خیاط قادر به کمک نیست.می توانید در اینجا به خرید و فروش لباس های مجلسی بپردازید6) کفش مناسب را پیدا کنید بسیاری از مدل های مختلف کفش وجود دارد، اما همه باید بتوانند پا را حفظ کنند. اندازه ای را انتخاب کنید که مناسب پای شماست. کفش باید همان شکل پای شما باشد. آنهایی خوب هستند که فضای کافی دارند که شما بتوانید انگشت پای خود را لغزش دهید، اما هنوز هم باید احساس راحتی کنید.سعی نکنید کفش نامتناسب با اندازه پا بخرید و مواردی را انتخاب کنید که فکر می کنید بعدا مناسب شما می شوند.در نظر داشته باشید که راه های زیادی برای خرید لباس مناسب برای زنان وجود دارد که ممکن است بیشتر آن ها سلیقه ای باشد تا اینکه از یک الگوی خاص پیروی نماید.خرید کفش زنانه در اینترنتخرید لباس مردانه1) در یک پیراهن مناسب درزهای شانه باید بر روی لبه شانه قرار گیرند. اطمینان حاصل کنید که پارچه پیراهن بدن شما را فشرده نمی کند. مخصوصا زمانی که شما از پیراهن های یقه دار استفاده می کنید. آستین ها باید در انتهای مچ دست متوقف شوند و به اندازه کافی تنگ باشند که بتوان دکمه ی آن را با انگشت شست خود، از شکاف دکمه جدا کرده و در عین حال به شما اجازه بدهد راحت مچ دست را حرکت دهید.پیراهن اندازه شما نباید به صورتی باشد که احساس تنگی کنید مخصوصا زمانی که دستان و بدن خود را خم می کنید یا حرکت می دهید.یقه پیراهن معمولا باید به اندازه دو بند انگشت فضای کافی داشته باشد .دقت داشته باشید که یک پیراهن زیبا و شایسته شما به تنهایی نمی تواند نقش کلی برای خرید لباس مناسب را داشته باشد زیرا با گزینه های دیگری مانند شلوار ، کت و کفش می تواند نقش خود را کامل نماید.به جستجو و خرید پیراهن مردانه بپردازید2) کت مناسب را انتخاب کنید این که آیا آن کت تکی یا کت و شلوار است فرقی ندارد باید بر روی لباس شما مناسب باشد. درزهای شانه باید در لبه شانه خود قرار داشته باشند و بلندی آن باید تا زیپ شلوار ادامه داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که کت در اطراف شانه ها صاف است و در اطراف دکمه ها دارای چین و چروک نیست. شما باید بتوانید دست خود را به راحتی در جیب های داخلی کت که در اطراف سینه هستند قرار دهید .می خواهید هم کت قدیمی خود را بفروشید هم یه کت جدید بخرید؟ پس بخش خرید و فروش کت و شلوار را از دست ندهید3) یک پالتو که برای فصل سرما مناسب است را پیدا کنید پالتو ها همان قوانین کتهای کت و شلواری را دنبال می کنند. درزها باید در لبه شانه های خود بمانند. پالتو باید به اندازه ای باشد که لباس های گرمی که در زیر آن پوشیده می شوند باعث عدم تحرک بدن نشود و راحت باشد، آستین باید مقداری فراتر از مچ دست باشد تا آستین بقیه لباس ها در زیر آن پنهان بماند.اطمینان حاصل کنید که پالتو به اندازه کافی بلند است تا بر روی پشتتان کاملا قرار بگیرد.4) شلوار های مناسب را انتخاب کنید شلوار برای زیبایی بیشتر نیاز به یک کمربند دارد اما وجود آن لازم نیست.زیرا  اگر دقیقا مناسب کمرتان باشند بدون کمربند بر روی باسن قرار می گیرد و د یگر دچار لغزش بر روی بدنتان نخواهد شد و به صورتی هست که بتوانید حرکت کنید. پارچه آن باید در پایین پشت پاهای شما قرار گیرد تا بالای کف کفش شما قرار بگیرد.شلوار باید در اطراف ران خود فضای بیشتری داشته باشد، اما پایین تر از زانو باریک تر باشد.خرید شلوار مردانه5) طول کراوات را درست کنید کراوات شما تحت یقه شما نشسته و نیازی به کشیدن یقه و محکم نمودن آن ندارید. گره های مختلف را می توان برای تعریف لباس خود استفاده کرد، اما اندازه کراوات نباید بیشتر از مرکز کمربند دراز باشد.برای دیدن انواع کراوات و پاپیون مردانه کلیک نمایید6) کفش مناسب را انتخاب کنید اتاقک کفش های شما باید به اندازه کافی فضا را در پاشنه داشته باشد تا  هنگام پوشیدن کفش حداقل یک انگشت  شست را بتوانید در آن بگذارید اما فاصله زیادی بین شما و پاشنه کفش نباید وجود داشته باشد. انگشتان پای شما باید به سختی جلوی کفش را لمس نمایند، نه بر آن فشار بیاورد. البته، پیاده روی باید راحت باشد و کفش نباید به هیچ بخشی از پای خود فشار برساند.برای خرید کفش های رسمی، کفش های دور دوخت را برای رسیدن به ظاهر بهتر انتخاب کنید.امیدواریم که مطالب بالا بتواند در خرید لباس مناسب به شما کمک کند.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن