تاریخ عرضه بازی Marvel’s Iron Man VR اعلام شد در سایت بچین

سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 66 بازدید کننده گروه معرفی ، نقد و بررسی بازی

Marvel’s Iron Man VRبازی

Marvel’s Iron Man VR بازی در سبک تیر‌اندازی محسوب می‌شود که برای کنسول پلی‌استیشن VR در حال تحلیل و توسعه قرار دارد و بر اساس داستان شخصیت مشهور دنیای مارول یعنی آیرون‌ من (Iron Man) قرار خواهد داشت. در این بازی شما باید با موارد زیادی از گذشته‌ی تونی استارک (Tony Stark) برخورد کنید.

بازی ایرون من

همچنین به وسیله‌ی زره معروف این شخصیت باید برج استارک و دنیا را در برابر دشمنان زیادی حفاظت کنید. توسعه‌دهنده‌ی Marvel’s Iron Man VR تاکید زیادی برروی داستان بازی داشته و بیان کرد که این بازی تنها یک عنوان تیراندازی محض نخواهد بود، بلکه کاملا نقش مهم داستان را در آن حس خواهید کرد. بازی Marvel’s Iron Man VR قرار است شبیه‌ساز دقیقی از تجربه‌ی بودن در نقش این ابرقهرمان محبوب را ارائه دهد.

بازی ایرون منبه دنبال تأخیر در تاریخ انتشار Marvel’s Iron Man VR که قبلا برای ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ مه ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی انجام شده بود، امروز بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به عنوان ناشر اثر و استودیوی کموفلاژ (Camouflaj) که توسعه‌دهنده‌ی بازی Marvel’s Iron Man VR محسوب می‌شود، خبر دادند که تاریخ انتشار این بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (۳ ژوئیه ۲۰۲۰) میباشد. این بازی انحصارا برروی کنسول پلی‌اسیتشن VR ارائه خواهد شد.


تاریخ عرضه بازی Marvel’s Iron Man VR اعلام شد در سایت بچینبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم5/12/2020Marvel’s Iron Man VR بازی در سبک تیر‌اندازی محسوب می‌شود که برای کنسول پلی... Marvel’s Iron Man VR بازی در سبک تیر‌اندازی محسوب می‌شود که برای کنسول پلی‌استیشن VR در حال تحلیل و توسعه قرار دارد و بر اساس داستان شخصیت مشهور دنیای مارول یعنی آیرون‌ من (Iron Man) قرار خواهد داشت. در این بازی شما باید با موارد زیادی از گذشته‌ی تونی استارک (Tony Stark) برخورد کنید.همچنین به وسیله‌ی زره معروف این شخصیت باید برج استارک و دنیا را در برابر دشمنان زیادی حفاظت کنید. توسعه‌دهنده‌ی Marvel’s Iron Man VR تاکید زیادی برروی داستان بازی داشته و بیان کرد که این بازی تنها یک عنوان تیراندازی محض نخواهد بود، بلکه کاملا نقش مهم داستان را در آن حس خواهید کرد. بازی Marvel’s Iron Man VR قرار است شبیه‌ساز دقیقی از تجربه‌ی بودن در نقش این ابرقهرمان محبوب را ارائه دهد.به دنبال تأخیر در تاریخ انتشار Marvel’s Iron Man VR که قبلا برای ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ مه ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی انجام شده بود، امروز بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به عنوان ناشر اثر و استودیوی کموفلاژ (Camouflaj) که توسعه‌دهنده‌ی بازی Marvel’s Iron Man VR محسوب می‌شود، خبر دادند که تاریخ انتشار این بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (۳ ژوئیه ۲۰۲۰) میباشد. این بازی انحصارا برروی کنسول پلی‌اسیتشن VR ارائه خواهد شد.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن