معرفی بازی Mafia: Definitive Edition بازسازی کامل نسخه اول مافیا +عکس

جمعه 26 اردیبهشت 1399 126 بازدید کننده گروه دیجیتال

معرفی بازی mafia

در حالی که طبق اعلام رسمی کمپانی مجموعه بازی‌های مافیا یعنی 2K فعلا باید تا 19 می 2020 منتظر خبرهای موسخ درباره آن‌چه قرار است پیرو رونمایی از Mafia: Trilogy اعلام کنند باشیم، اطلاعات بیشتری درباره بازی‌های این بسته انتشار پیدا کرده اند. به استناد این اطلاعات غیررسمی، می‌دانیم که بازی Mafia: Definitive Edition بازسازی کامل (ریمیک) نسخه اول بازی مافیا میباشد. فروشگاه مایکروسافت، اطلاعاتی را از بازی‌های این مجموعه بروز داده است که شاید مهم‌ترین اخبار 2K برای هفته آینده را لوث می‌کنند. از جمله تصاویری که از هر بازی در صفحه مخصوص خودش منتشر شده و می‌توانید در گالری زیر تصاویر بازسازی مافیا 1 را مشاهده کنید.

بازی مافیا

اگراین تصاویر قابل اعتماد باشند، بازی از نظر گرافیکی پیشرفت عظیمی کرده و واقعا خیره‌کننده است. اطلاعات دیگری هم درباره این بازی‌ها منتشر شده است، از جمله داستان آن که طرفداران بازی مافیا می‌دانند، قرار است در بازی Mafia: Definitive Edition هم دست‌نخورده باقی بماند. داستان بازی Mafia: Definitive Edition درباره چیست؟

بازی مافیا

شما در نقش یک راننده تاکسی به نام «تامی انجلو» وارد بازی میشوید که پس از اتفاقاتی به یک گروه مافیایی جنایتکار میپیوندد و مورد اعتماد آن‌ها قرار می‌گیرد تا وظایف خطیری را برعهده او بگذارند. داستان بازی Mafia: Definitive Edition در دهه‌ی 1930 میلادی در آمریکا و در ایالت ایلینوی و شهر Lost Heaven می‌گذرد. این بازی به طور کامل از پایه بازسازی شده است و فقط المان‌های داستانی و شخصیت‌های آن تغییر نکرده‌اند. ویژگی‌های کلیدی این بازی را در ادامه می‌خوانید:

بازی مافیا

یک فیلم مافیایی بازی کنید: در روزگار «ممنوعیت»ها در آمریکا، در نقش یک گانگستر واقعی ظاهر شوید و رفته رفته در ساختار مافیایی پیشرفت کنید. شهر Lost Heaven ایالت ایلینوی: فضای شهری متعلق به دهه 1930 به طور کامل بازسازی شده است و مملو از معماری زمان جنگ، ماشین‌های جنگی آن دوران و فرهنگ عامه‌ است تا بتوانید ببینید و با آن‌ها تعامل داشته باشید. بازسازی کلاسیک: بازی کاملا بر اساس مافیا 1 ساخته شده است، اما داستان و گیم‌پلی را گسترش داده و موسیقی متن کلاسیک و عالی بازی را هم به همراه دارد.

mafia gameعکس بازی

با خرید بازی Mafia: Definitive Edition می‌توانید لباس مخصوص تامی و تاکسی او را در بازی‌های مافیا 2 و مافیا 3 در دست داشته باشید. بر اساس این اطلاعات، بازی در تاریخ 28 آگوست 2020 یعنی 7 شهریور 99 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نیز رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

از شما ممنون هستیم که وقت گرانبهای خود را در سایت بچین گذراندید.

همچنین  از بخش خرید بازی ps4 ما دیدن کنید


معرفی بازی Mafia: Definitive Edition بازسازی کامل نسخه اول مافیا +عکسبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم5/15/2020در حالی که طبق اعلام رسمی کمپانی مجموعه بازی‌های مافیا یعنی 2K فعلا باید تا 19 می 2020 منت... در حالی که طبق اعلام رسمی کمپانی مجموعه بازی‌های مافیا یعنی 2K فعلا باید تا 19 می 2020 منتظر خبرهای موسخ درباره آن‌چه قرار است پیرو رونمایی از Mafia: Trilogy اعلام کنند باشیم، اطلاعات بیشتری درباره بازی‌های این بسته انتشار پیدا کرده اند. به استناد این اطلاعات غیررسمی، می‌دانیم که بازی Mafia: Definitive Edition بازسازی کامل (ریمیک) نسخه اول بازی مافیا میباشد. فروشگاه مایکروسافت، اطلاعاتی را از بازی‌های این مجموعه بروز داده است که شاید مهم‌ترین اخبار 2K برای هفته آینده را لوث می‌کنند. از جمله تصاویری که از هر بازی در صفحه مخصوص خودش منتشر شده و می‌توانید در گالری زیر تصاویر بازسازی مافیا 1 را مشاهده کنید.اگراین تصاویر قابل اعتماد باشند، بازی از نظر گرافیکی پیشرفت عظیمی کرده و واقعا خیره‌کننده است. اطلاعات دیگری هم درباره این بازی‌ها منتشر شده است، از جمله داستان آن که طرفداران بازی مافیا می‌دانند، قرار است در بازی Mafia: Definitive Edition هم دست‌نخورده باقی بماند. داستان بازی Mafia: Definitive Edition درباره چیست؟شما در نقش یک راننده تاکسی به نام «تامی انجلو» وارد بازی میشوید که پس از اتفاقاتی به یک گروه مافیایی جنایتکار میپیوندد و مورد اعتماد آن‌ها قرار می‌گیرد تا وظایف خطیری را برعهده او بگذارند. داستان بازی Mafia: Definitive Edition در دهه‌ی 1930 میلادی در آمریکا و در ایالت ایلینوی و شهر Lost Heaven می‌گذرد. این بازی به طور کامل از پایه بازسازی شده است و فقط المان‌های داستانی و شخصیت‌های آن تغییر نکرده‌اند. ویژگی‌های کلیدی این بازی را در ادامه می‌خوانید:یک فیلم مافیایی بازی کنید: در روزگار «ممنوعیت»ها در آمریکا، در نقش یک گانگستر واقعی ظاهر شوید و رفته رفته در ساختار مافیایی پیشرفت کنید. شهر Lost Heaven ایالت ایلینوی: فضای شهری متعلق به دهه 1930 به طور کامل بازسازی شده است و مملو از معماری زمان جنگ، ماشین‌های جنگی آن دوران و فرهنگ عامه‌ است تا بتوانید ببینید و با آن‌ها تعامل داشته باشید. بازسازی کلاسیک: بازی کاملا بر اساس مافیا 1 ساخته شده است، اما داستان و گیم‌پلی را گسترش داده و موسیقی متن کلاسیک و عالی بازی را هم به همراه دارد.با خرید بازی Mafia: Definitive Edition می‌توانید لباس مخصوص تامی و تاکسی او را در بازی‌های مافیا 2 و مافیا 3 در دست داشته باشید. بر اساس این اطلاعات، بازی در تاریخ 28 آگوست 2020 یعنی 7 شهریور 99 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نیز رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.از شما ممنون هستیم که وقت گرانبهای خود را در سایت بچین گذراندید.همچنین  از بخش خرید بازی ps4 ما دیدن کنید5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن