10 بازی رایگان آیفون که باید تجربه کنید!

سه شنبه 17 مهر 1397 410 بازدید کننده گروه ورزش و سرگرمی

در این مقاله سعی داریم بررسی کنیم که آیا میشود از بخش بازی رایگان استور اپل عناوین با کیفیتی را پیدا کنیم؟یا  این بازی های در اصل تله هایی هستند برای به دام انداختن مشتری ها برای خرید های درون برنامه ای؟

پاسخ ما به  پرسش این است که هردو موضوع بیان شده درست است و ما در اکثر بازی های رایگان با جم هایی سر و کار داریم که برای پیشرفت بیشتر و سریعتر در بازی باید آنها را خریداری نمایید.اما بازی رایگان فوق العاده ای هم وجود دارند که بدون پرداخت پول واقعی میتوان از آنها لذت برد،در این مقاله سعی کرده ایم از عناوین کلاسیک قدیمی،عناوین جدید و حتی یک بازی که از دوربین های واقعیت مجازی (VR) بهره میبرد نام ببریم.

 بازی جدید این هفته (A Way to Slay) :

 

بازی A Way to Slay

بازی رایگان A Way to Slay یک بازی مبتنی بر استفاده از شمشیر و حمله ی نوبتی است که میتوان آن را لیست بازی های پازلی نیز دسته بندی کرد.

شما با دوبار ضربه بر روی هرکدام از دشمنان میتوانید آنها را از پا دربیاورید.با پیشرفت در مراحل بازی بر تعداد دشمنان افزوده میشود و آنها با حرکت دادن خود بازی را برای شما سخت میکنند.

اگر شما به اندازه کافی در انجام این بازی رایگان متبحر نیستید مشکلی ندارد شرکت سازنده گزینه دیگر را در اختیار شما میگذارد.به این صورت که با تغییر زاویه دوربین میتوانید محدوده وسیعتری را زیر نظر داشته باشید که در گوشی iphone  و ipad  خود میتوانید از طریق قابلیت gesture  بازی را به اندازه ی دلخواه زوم کنید.

1. بازی  کم حجم Alphabear 2:

 

بازی Alphabear 2

Alphabear 2 یک بازی رایگان است که  در جهانی رخ میدهد خرس های بازی اشتباها از طریق یک ماشین زمان دنیای خود را به هم ریخته اند و شما باید از طریق حدس کلمات وسایل گم شده را به سرزمین آنها بازگردانید.

همین بازی رایگان با ایده ساده خودش به یکی از سرگرم کننده ترین بازی های موجود در استور اپل بدل گشته است.

در این بازی رایگان شما حروفی که بر روی صفحات کاشی مانند حک شده اند را انتخاب میکنید و اگر حرف اشتباهی را انتخاب کنید حرج و مرج در سرزمین خرس ها بیتشر میشود.این کاشی ها دارای تایمر هستند و اگر در زمان تعیین شده از آنها استفاده درستی نبرید منفجر میشوند و باعث میشود که شما بازی را از دست بدهید.

باز ی دارای مدهایی مختلفی است از جمله سخن گفتن با خرس بازی و یا آموزش وحشتناکترین خنده.

توصیه ما اینست که این بازی رایگان ارزش دانلود کردن را دارد و حتما از آن لذت خواهید برد.

2. بازی  اندروید و آیفون Asphalt 9: Legends:

 

بازی Asphalt 9: Legends

کمتر دارنده گوشی هوشمندی وجود دارد که نام بازی رایگان Asphalt 9: Legends  را نشنیده باشد.

این بازی رایگان یکی از مهیج ترین بازی های موجود در زمینه ریسینگ است که به دلیل اجرا و ستینگ ساده و راحتش مورد استقبال کاربران فراوانیست.

در Asphalt 9: Legends شما اوج هیجان را تجربه خواهید کرد.از پرش های طولانی و بلند بازی گرفته تا انفجارهای مکرر و نیترو زدن برای سرعت بیتشر.تمام موارد ذکر شده را با زمانی که بازی برای مسابقات در نظر گرفته است مخلوط کنید تا بفهمید با چه بازی رایگان مهیجی سر و کار دارید.

ممکن است  انجام بازی ریسینگی که از کنترلر و فرمان بهره نمیبرد شما را ناامید کند اما باید گفت که شرکت سازنده با تنظیمات و ساختار منحصر به فردی که برای بازی رایگان خود طراحی کرده است اکثر ریسسینگ بازان را راضی نگه میدارد.کنترل بازی به دو صورت انجام میگیرد،شما هم میتوانید بازی را روی حالت اتوماتیک بگذارید و فقط با چرخاندن گوشی و از طریق سنسورهای حرکتی بازی را کنترل کنید و هم میتوانید به صورت تنظیمات دستی آن را کنترل کنید.

پیشنهاد ما این است که Asphalt 9: Legends را حتما بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

برای خرید گوشی هوشمند کلیک کنید. 

3. بازی  پلتفرمر Soosiz:

 

بازی soosiz

Soosiz یک بازی رایگان پلتفرم جانبیست که شباهت فراوانی به Super Mario Bros  دارد.شما در این بازی میتوانید کارکتر بازی را در جهت طرفین و بالا و پایین هدایت کنید و حتی روی سر دشمنان بپرید و آنها را نابود کنید.استفاده از سلاح ها و گرفتن گلوله روی دشمنان نیز یکی دیگر از راه های کشتن آنهاست.همچنین در این بازی میتوانید مناطق جدیدی را کشف کنید که از لحاظ گرانش هرکدام با هم متفاوت هستند.

در بازی Soosiz هم چیز از طریق کلیک امکان میپذیرد و تمام بازی به صورت دو بعدی طراحی شده است.

این بازی رایگان از لحاظ کیفیت نزدیکترین بازی پلتفرمر مشابه Super Mari Bros  است و توانسته از پیشرفت هایی  را به سبک پلتفرمر اضافه کند.

Soosiz برای علاقمندان به شبک پلتفرمر دو بعدی عنوانی دوس داشتنی و خاطره ساز خواهد بود.

4. بازی مخفی کاری Sneak Ops

 

بازی Sneak Ops

Sneak Ops یک بازی رایگان در سبک مخفی کاریست که در آن باید کارکتر موجود در بازی را به هلیکوپتر برسانید تا از مهلکه ا یکه در آن دشمنان و تله های متعدد و مختلف انتظارش را میکشند نجات دهید.در این بازی رایگان خبری از سلاح نیست و شم باید با دست خالی با دشمنان بجنگید.در اینجا باید گفت کمبود بودجه سازنده که باعث شده است در بازی سلاحی نباشد بازی را سخت و  هاردکور پسند کرده است.

پس در این بازی شما باید حوصله به خرج دهید و مسیر دشمنان را تشخیص داده،خود را پنهان کنید و سعی کنید از طرق مختلف توسط دشمنان شناسایی نشوید.همچنین در بازی فلاپی دیسک هایی در محیط های بازی پیدا میشود که با گرفتن آنها بازی در آن مکان ذخیره شده و پس ازمرگ کارکتر،بازی از آن جایی  بارگذاری میشود که ذخیره شده است.

در Sneak Ops هر روز با یک مرحل جدید رو به رو میشوید که تله ها و دشمنان در آن با مراحل قبل کاملا متفاوت است و شما باید استراژی خود را تغییر دهید.

بازی رایگان Sneak Ops به علاقه مندان سبک مخفی کاری شدیدا توصیه میشود مخصوصا کسانی که دلشان برای یک بازی هاردکور سخت تنگ شده است.

5. بازی پازلی Wordgraphy:

 

بازی Wordgraphy

Wordgraphy یک بازی رایگان پازلی مبتنی بر حدس کلمات است.در Wordgraphy کلمه اول جدول نوشته شده است و شما از طریق آن باید با جابه جایی حروف کلمات دیگر را حدس بزنید.

هدف این بازی رایگان استفاده از کلمات مختلف و کامل کردن جدول بازیست.حدس کلمات اول و دوم در بازی در اقلب اوقات آسان است اما پس از آن رفته رفته کلمات بازی سخت شده و شما را دچا رمشکل میکند.کلمات موجود در هرمرحله ممکن است خیلی به هم مرتبط نباشند پس صرفا دنبال کلمات مشابه و مرتبط نگردید.

Wordgraphy یک بازی رایگان هوشمندانه و جالب و جذاب در زمینه حدس کلمات است.کلمات در نظر گرفته شده برای بازی و جواب های این بازی بسیار منتطقی هستند. موارد ذکر شده  Wordgraphy را از بازی های هم سبک خود متمایز کرده است.

6. بازی فوتبالی Kind of Soccer:

 

بازی Kind of Soccer

Kind of Soccer متفاوت ترین بازی رایگان در زمینه فوتبال است که علاقه مندان به این ورزش با آن برخورد داشته اند.اینکه بازی Kind of Socce همانند تمام بازی های فوتبالی دارای توپ و زمین بازیست ثابت نمیکند که بازی نیز باید از اصول فوتبالی پیروی کند.

در این بازی رایگان امتیاز شما برخلاف فوتبال واقعی که از به ثمر رساندن گل در درون دروازه به دست میاید از زدن توپ به سر داور به دست میاید.بله درست شنیدید شما در این بازی باید زاویه توپ را طوری تنظیم کنید که کله داور در حال حرکت را نشانه بگیرید و با پاس کاری های متعدد و به دست آوردن فرصت مناسب توپ را به کله داور بکوبانید تا امتیاز کسب کنید.

لذت انجام بازی های فوتبالی زمانی کامل میشود که با استفاده از کنترلر به انجام آنها بپردازید و یکی از دلایلی که افراد  کنسول  بازی را به رایانه های شخصی ترجیح میدهند نیز استفاده کنسول های بازی از کنترلر به جای کیبورد و موس است،اما در بازی رایگان Kind of Soccer به دلیل ساختار متفاوت،استفاده از صفحه لمسی گوشی به مراتب لذت بخش تر است.

در این بازی رایگان مدافعان سعی میکنند با در مسیر قرار گرفتن توپ از اصابت آن به داور جلوگیری کنند.هر برخورد توپ به داور یک امتیاز را برای شما به ارمغان میاورد و هر عدم برخورد توپ به داور بازی یک امتیاز را به تیم حریف میدهد.

در بازی پاداشهایی در زمین بازی ظاهر میشود که با زدن توپ به آنها میتوانید صاحبشان شوید.این پادشها میتوانند بازیکن حریف را به یک درخت خشک تبدیل کرده و یا به ما یک لیزر در جهت نشانه گیری دقیتر اهدا کنند.

7.بازی آنلاین Fortnite

 

بازی Fortnite

Fortnite یک بازی رایگان گسترده و وسیع در سبک بتل رویال میباشد که شما را در محیطی وسیع که 100 بازیکن را در خود جای میدهد قرار میدهد.هدف شما در این بازی اول شدن در بین 100 پلیر موجود در بازیست و برای دست یافتن به این عنوان باید به جمع کردن سلاح و مهمات و ابزارهای سلامتی داخل بازی بپردازید.

سبک بتل رویال به دلیل حرفه ای بودنش بیشتر در کنسول ها و رایانه های شخصی مورد استقبال قرار میگیرد اما این بازی به دلیل طراحی فان و منحصر به فردش توانسته است در میان پلیرهای بازی های موبایلی نیز به محبوبییت فراروانی برسد.

از جمله عواملی که بازی را برای دارندگان گوشی هوشمند جذاب کرده است تشویق بازی در به کارگیری استراتژی های دفاعیست تا استفاده از اسلحه و کنترل سخت آن در گوشی های همراه.

در Fortnite با استفاده از کلنگ خود میتوانید درخت ها و صخره های موجود دربازی را برای خود به سنگ و چوب تبدیل کنید و با استفاده از آنها استحکامات دفاعی بسازید.

توصیه ما اینست برای لذت بردن بیشتر از این بازی رایگان،از صفحه تبلت ها به دلیل بزرگتر بودن بهره ببرید.

8. بازی نقش آفرینی Look, Your Loot:

 

بازی Look Your Loot

Look, Your Loot یک بازی رایگان پازلی-کارتی است که موارد و نکاتی را از بازی های نقش آفرینی(rpg) وام گرفته است.

در این بازی رایگان شما در نقش یک موش مبارز به انجام بازی میپردازید.در ابتدای بازی شما میتوانید از میان کلاس های مختلف بازی از جمله کلاس جنگجو،شوالیه و غیره یک کلاس را برای خود برگزینید.

کارکتر بازی دارای 10 عدد جان است که شما با جابه جا کردن مناسب کارکتر بایستی از این تعدا جان محافظ کنید و یا حداقل نگذارید به عدد صفر برسد.

کارت خود را میتوانید در راستای عمودی و افقی تکان دهید و از کارت های سلامتی و کارت های دارای سپر به عنوان دفاع در برابر کارت های دشمنان استفاده ببرید.

در Look, Your Loot سرعت کلیک بر روی کارتها در اولویت نیست بلکه فکر شما در اینکه کارت را در چه راستایی تکان دهید و پیشبینی بعدی حرکات بسیار مهم و حیاتی میباشد.

بازی رایگان Look, Your Loot را به علاقه مندان به سبک بازی های نقش آفرینی توصیه میکنم.

9. بازی فکری DROLF:

 

بازی DROLF

DROLF یک بازی رایگان پازلی-فکری است که در آن هدایت یک توپ را برعهده دارید و باید آن را از مونع مختلف عبور دهید و وارد سوراخش کنید.

در این بازی رایگان شما با شما با کشیدن اشکال و خطوط هندسی هدایت توپ را در جهت وارد شدن به سوراخ موجود در مرحله بر عهده میگیرید.

بازی DROLF  یک بازی رایگان واقعگرایانه و دقیق نیست.توپ در جهات های مختلف حرکت میکن و فیزیک آن طوری طراحی شده است که پس از برخورد با خطوط طراحی شده توسط شما وارد سوراخ شود.در این بازی رایگان  شما باید کمی هوش و ذکاوت به خرج دهید و بهترین مسیر را برای رسیدن توپ به مقصد طراحی کنید.در این بین عوامل و اشیائی همچون آهن ربا های موجود در مراحل بازی را برای شما چالش انگیزتر میکنند.

در نهایت باید گفت DROLF پیچیدگی خاصی ندارد و فقط میخواهد شما را سرگرم کند.هدفی که شرکت سازنده توانسته است به آن دست یابد.

10. بازی اکشن Shadowgun Legends:

 

بازی Shadowgun Legends

Shadowgun Legends یک بازی رایگان اکشن تیراندازی اول شخص است.که در آن شما استخدام شده اید که با اسلحه های موجود در بازی به جنگ با شرارت و پلیدی بروید.

بلافاصله پس از اجرای این بازی رایگان،خود را در میدان جنگ میبینید و باید از پس مراحل بازی که عمدتا به صورت خطی و در محیط های بسته روی میدهند برآیید.

در این راه اسلحه ها،وسایل مختلف انفجاری و قدرت های ویژه در نظر گرفته شده برای کارکتر بازی شما را همراهی میکنند.

Shadowgun Legends ممکن است برای دارندگان بازی های شوتر کنسولی حقیر و کوچک جلوه کند اما باید گفت اگر میخواهید بر روی گوشی هوشمند خود یک بازی رایگان هیجانی و پر از خشونت و جنگ و انفجار ببینید Shadowgun Legends همان بازیست که به دنبالش بوده اید.

در پایان باید گفت به لطف پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن گوشی های هوشمند دولوپرهای فراوانی به ساخت بازی رایگان برای دستگاه های موبایلی روی آورده اند و همین استقبال دولوپرها باعث رقابت بیشتر در این بخش شده است.شرکت های سازنده برای دیدن شدن دسترنج خود از گزینه های مختلفی برای تبلیغ محصول خود استفاده میکنند که مهمترین آن ارائه بازی رایگان خود و در اختیار قرار دادن آن در استور اپل بدون گرفتن هزینه از کاربران است.

هرچه هست آنچه مهم است این است که در نهایت کاربران عادی برنده اصلی جنگ بین شرکت های سازنده میباشند.


10 بازی رایگان آیفون که باید تجربه کنید!بچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم10/9/2018در این مقاله سعی داریم بررسی کنیم که آیا میشود از بخش بازی رایگان استور اپل عناوین با کیفیتی را پیدا... در این مقاله سعی داریم بررسی کنیم که آیا میشود از بخش بازی رایگان استور اپل عناوین با کیفیتی را پیدا کنیم؟یا  این بازی های در اصل تله هایی هستند برای به دام انداختن مشتری ها برای خرید های درون برنامه ای؟پاسخ ما به  پرسش این است که هردو موضوع بیان شده درست است و ما در اکثر بازی های رایگان با جم هایی سر و کار داریم که برای پیشرفت بیشتر و سریعتر در بازی باید آنها را خریداری نمایید.اما بازی رایگان فوق العاده ای هم وجود دارند که بدون پرداخت پول واقعی میتوان از آنها لذت برد،در این مقاله سعی کرده ایم از عناوین کلاسیک قدیمی،عناوین جدید و حتی یک بازی که از دوربین های واقعیت مجازی (VR) بهره میبرد نام ببریم. بازی جدید این هفته (A Way to Slay) : بازی رایگان A Way to Slay یک بازی مبتنی بر استفاده از شمشیر و حمله ی نوبتی است که میتوان آن را لیست بازی های پازلی نیز دسته بندی کرد.شما با دوبار ضربه بر روی هرکدام از دشمنان میتوانید آنها را از پا دربیاورید.با پیشرفت در مراحل بازی بر تعداد دشمنان افزوده میشود و آنها با حرکت دادن خود بازی را برای شما سخت میکنند.اگر شما به اندازه کافی در انجام این بازی رایگان متبحر نیستید مشکلی ندارد شرکت سازنده گزینه دیگر را در اختیار شما میگذارد.به این صورت که با تغییر زاویه دوربین میتوانید محدوده وسیعتری را زیر نظر داشته باشید که در گوشی iphone  و ipad  خود میتوانید از طریق قابلیت gesture  بازی را به اندازه ی دلخواه زوم کنید.1. بازی  کم حجم Alphabear 2: Alphabear 2 یک بازی رایگان است که  در جهانی رخ میدهد خرس های بازی اشتباها از طریق یک ماشین زمان دنیای خود را به هم ریخته اند و شما باید از طریق حدس کلمات وسایل گم شده را به سرزمین آنها بازگردانید.همین بازی رایگان با ایده ساده خودش به یکی از سرگرم کننده ترین بازی های موجود در استور اپل بدل گشته است.در این بازی رایگان شما حروفی که بر روی صفحات کاشی مانند حک شده اند را انتخاب میکنید و اگر حرف اشتباهی را انتخاب کنید حرج و مرج در سرزمین خرس ها بیتشر میشود.این کاشی ها دارای تایمر هستند و اگر در زمان تعیین شده از آنها استفاده درستی نبرید منفجر میشوند و باعث میشود که شما بازی را از دست بدهید.باز ی دارای مدهایی مختلفی است از جمله سخن گفتن با خرس بازی و یا آموزش وحشتناکترین خنده.توصیه ما اینست که این بازی رایگان ارزش دانلود کردن را دارد و حتما از آن لذت خواهید برد.2. بازی  اندروید و آیفون Asphalt 9: Legends: کمتر دارنده گوشی هوشمندی وجود دارد که نام بازی رایگان Asphalt 9: Legends  را نشنیده باشد.این بازی رایگان یکی از مهیج ترین بازی های موجود در زمینه ریسینگ است که به دلیل اجرا و ستینگ ساده و راحتش مورد استقبال کاربران فراوانیست.در Asphalt 9: Legends شما اوج هیجان را تجربه خواهید کرد.از پرش های طولانی و بلند بازی گرفته تا انفجارهای مکرر و نیترو زدن برای سرعت بیتشر.تمام موارد ذکر شده را با زمانی که بازی برای مسابقات در نظر گرفته است مخلوط کنید تا بفهمید با چه بازی رایگان مهیجی سر و کار دارید.ممکن است  انجام بازی ریسینگی که از کنترلر و فرمان بهره نمیبرد شما را ناامید کند اما باید گفت که شرکت سازنده با تنظیمات و ساختار منحصر به فردی که برای بازی رایگان خود طراحی کرده است اکثر ریسسینگ بازان را راضی نگه میدارد.کنترل بازی به دو صورت انجام میگیرد،شما هم میتوانید بازی را روی حالت اتوماتیک بگذارید و فقط با چرخاندن گوشی و از طریق سنسورهای حرکتی بازی را کنترل کنید و هم میتوانید به صورت تنظیمات دستی آن را کنترل کنید.پیشنهاد ما این است که Asphalt 9: Legends را حتما بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.برای خرید گوشی هوشمند کلیک کنید. 3. بازی  پلتفرمر Soosiz: Soosiz یک بازی رایگان پلتفرم جانبیست که شباهت فراوانی به Super Mario Bros  دارد.شما در این بازی میتوانید کارکتر بازی را در جهت طرفین و بالا و پایین هدایت کنید و حتی روی سر دشمنان بپرید و آنها را نابود کنید.استفاده از سلاح ها و گرفتن گلوله روی دشمنان نیز یکی دیگر از راه های کشتن آنهاست.همچنین در این بازی میتوانید مناطق جدیدی را کشف کنید که از لحاظ گرانش هرکدام با هم متفاوت هستند.در بازی Soosiz هم چیز از طریق کلیک امکان میپذیرد و تمام بازی به صورت دو بعدی طراحی شده است.این بازی رایگان از لحاظ کیفیت نزدیکترین بازی پلتفرمر مشابه Super Mari Bros  است و توانسته از پیشرفت هایی  را به سبک پلتفرمر اضافه کند.Soosiz برای علاقمندان به شبک پلتفرمر دو بعدی عنوانی دوس داشتنی و خاطره ساز خواهد بود.4. بازی مخفی کاری Sneak Ops Sneak Ops یک بازی رایگان در سبک مخفی کاریست که در آن باید کارکتر موجود در بازی را به هلیکوپتر برسانید تا از مهلکه ا یکه در آن دشمنان و تله های متعدد و مختلف انتظارش را میکشند نجات دهید.در این بازی رایگان خبری از سلاح نیست و شم باید با دست خالی با دشمنان بجنگید.در اینجا باید گفت کمبود بودجه سازنده که باعث شده است در بازی سلاحی نباشد بازی را سخت و  هاردکور پسند کرده است.پس در این بازی شما باید حوصله به خرج دهید و مسیر دشمنان را تشخیص داده،خود را پنهان کنید و سعی کنید از طرق مختلف توسط دشمنان شناسایی نشوید.همچنین در بازی فلاپی دیسک هایی در محیط های بازی پیدا میشود که با گرفتن آنها بازی در آن مکان ذخیره شده و پس ازمرگ کارکتر،بازی از آن جایی  بارگذاری میشود که ذخیره شده است.در Sneak Ops هر روز با یک مرحل جدید رو به رو میشوید که تله ها و دشمنان در آن با مراحل قبل کاملا متفاوت است و شما باید استراژی خود را تغییر دهید.بازی رایگان Sneak Ops به علاقه مندان سبک مخفی کاری شدیدا توصیه میشود مخصوصا کسانی که دلشان برای یک بازی هاردکور سخت تنگ شده است.5. بازی پازلی Wordgraphy: Wordgraphy یک بازی رایگان پازلی مبتنی بر حدس کلمات است.در Wordgraphy کلمه اول جدول نوشته شده است و شما از طریق آن باید با جابه جایی حروف کلمات دیگر را حدس بزنید.هدف این بازی رایگان استفاده از کلمات مختلف و کامل کردن جدول بازیست.حدس کلمات اول و دوم در بازی در اقلب اوقات آسان است اما پس از آن رفته رفته کلمات بازی سخت شده و شما را دچا رمشکل میکند.کلمات موجود در هرمرحله ممکن است خیلی به هم مرتبط نباشند پس صرفا دنبال کلمات مشابه و مرتبط نگردید.Wordgraphy یک بازی رایگان هوشمندانه و جالب و جذاب در زمینه حدس کلمات است.کلمات در نظر گرفته شده برای بازی و جواب های این بازی بسیار منتطقی هستند. موارد ذکر شده  Wordgraphy را از بازی های هم سبک خود متمایز کرده است.6. بازی فوتبالی Kind of Soccer: Kind of Soccer متفاوت ترین بازی رایگان در زمینه فوتبال است که علاقه مندان به این ورزش با آن برخورد داشته اند.اینکه بازی Kind of Socce همانند تمام بازی های فوتبالی دارای توپ و زمین بازیست ثابت نمیکند که بازی نیز باید از اصول فوتبالی پیروی کند.در این بازی رایگان امتیاز شما برخلاف فوتبال واقعی که از به ثمر رساندن گل در درون دروازه به دست میاید از زدن توپ به سر داور به دست میاید.بله درست شنیدید شما در این بازی باید زاویه توپ را طوری تنظیم کنید که کله داور در حال حرکت را نشانه بگیرید و با پاس کاری های متعدد و به دست آوردن فرصت مناسب توپ را به کله داور بکوبانید تا امتیاز کسب کنید.لذت انجام بازی های فوتبالی زمانی کامل میشود که با استفاده از کنترلر به انجام آنها بپردازید و یکی از دلایلی که افراد  کنسول  بازی را به رایانه های شخصی ترجیح میدهند نیز استفاده کنسول های بازی از کنترلر به جای کیبورد و موس است،اما در بازی رایگان Kind of Soccer به دلیل ساختار متفاوت،استفاده از صفحه لمسی گوشی به مراتب لذت بخش تر است.در این بازی رایگان مدافعان سعی میکنند با در مسیر قرار گرفتن توپ از اصابت آن به داور جلوگیری کنند.هر برخورد توپ به داور یک امتیاز را برای شما به ارمغان میاورد و هر عدم برخورد توپ به داور بازی یک امتیاز را به تیم حریف میدهد.در بازی پاداشهایی در زمین بازی ظاهر میشود که با زدن توپ به آنها میتوانید صاحبشان شوید.این پادشها میتوانند بازیکن حریف را به یک درخت خشک تبدیل کرده و یا به ما یک لیزر در جهت نشانه گیری دقیتر اهدا کنند.7.بازی آنلاین Fortnite Fortnite یک بازی رایگان گسترده و وسیع در سبک بتل رویال میباشد که شما را در محیطی وسیع که 100 بازیکن را در خود جای میدهد قرار میدهد.هدف شما در این بازی اول شدن در بین 100 پلیر موجود در بازیست و برای دست یافتن به این عنوان باید به جمع کردن سلاح و مهمات و ابزارهای سلامتی داخل بازی بپردازید.سبک بتل رویال به دلیل حرفه ای بودنش بیشتر در کنسول ها و رایانه های شخصی مورد استقبال قرار میگیرد اما این بازی به دلیل طراحی فان و منحصر به فردش توانسته است در میان پلیرهای بازی های موبایلی نیز به محبوبییت فراروانی برسد.از جمله عواملی که بازی را برای دارندگان گوشی هوشمند جذاب کرده است تشویق بازی در به کارگیری استراتژی های دفاعیست تا استفاده از اسلحه و کنترل سخت آن در گوشی های همراه.در Fortnite با استفاده از کلنگ خود میتوانید درخت ها و صخره های موجود دربازی را برای خود به سنگ و چوب تبدیل کنید و با استفاده از آنها استحکامات دفاعی بسازید.توصیه ما اینست برای لذت بردن بیشتر از این بازی رایگان،از صفحه تبلت ها به دلیل بزرگتر بودن بهره ببرید.8. بازی نقش آفرینی Look, Your Loot: Look, Your Loot یک بازی رایگان پازلی-کارتی است که موارد و نکاتی را از بازی های نقش آفرینی(rpg) وام گرفته است.در این بازی رایگان شما در نقش یک موش مبارز به انجام بازی میپردازید.در ابتدای بازی شما میتوانید از میان کلاس های مختلف بازی از جمله کلاس جنگجو،شوالیه و غیره یک کلاس را برای خود برگزینید.کارکتر بازی دارای 10 عدد جان است که شما با جابه جا کردن مناسب کارکتر بایستی از این تعدا جان محافظ کنید و یا حداقل نگذارید به عدد صفر برسد.کارت خود را میتوانید در راستای عمودی و افقی تکان دهید و از کارت های سلامتی و کارت های دارای سپر به عنوان دفاع در برابر کارت های دشمنان استفاده ببرید.در Look, Your Loot سرعت کلیک بر روی کارتها در اولویت نیست بلکه فکر شما در اینکه کارت را در چه راستایی تکان دهید و پیشبینی بعدی حرکات بسیار مهم و حیاتی میباشد.بازی رایگان Look, Your Loot را به علاقه مندان به سبک بازی های نقش آفرینی توصیه میکنم.9. بازی فکری DROLF: DROLF یک بازی رایگان پازلی-فکری است که در آن هدایت یک توپ را برعهده دارید و باید آن را از مونع مختلف عبور دهید و وارد سوراخش کنید.در این بازی رایگان شما با شما با کشیدن اشکال و خطوط هندسی هدایت توپ را در جهت وارد شدن به سوراخ موجود در مرحله بر عهده میگیرید.بازی DROLF  یک بازی رایگان واقعگرایانه و دقیق نیست.توپ در جهات های مختلف حرکت میکن و فیزیک آن طوری طراحی شده است که پس از برخورد با خطوط طراحی شده توسط شما وارد سوراخ شود.در این بازی رایگان  شما باید کمی هوش و ذکاوت به خرج دهید و بهترین مسیر را برای رسیدن توپ به مقصد طراحی کنید.در این بین عوامل و اشیائی همچون آهن ربا های موجود در مراحل بازی را برای شما چالش انگیزتر میکنند.در نهایت باید گفت DROLF پیچیدگی خاصی ندارد و فقط میخواهد شما را سرگرم کند.هدفی که شرکت سازنده توانسته است به آن دست یابد.10. بازی اکشن Shadowgun Legends: Shadowgun Legends یک بازی رایگان اکشن تیراندازی اول شخص است.که در آن شما استخدام شده اید که با اسلحه های موجود در بازی به جنگ با شرارت و پلیدی بروید.بلافاصله پس از اجرای این بازی رایگان،خود را در میدان جنگ میبینید و باید از پس مراحل بازی که عمدتا به صورت خطی و در محیط های بسته روی میدهن...5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن