خرید و فروش کالا در اینترنت

شنبه 10 شهریور 1397 1987 بازدید کننده گروه عمومی

چرا خرید اینترنتی

به دلیل مزایای متعدد، مردم بیشتر و بیشتر می گویند که این روزها خرید آنلاین را به خرید معمولی ترجیح می دهیم، اما دلیل آن چیست؟

(دلایل زیر را در صورتی که خرید و فروش کالا در یک جا صورت بگیرد را نیز در نظر بگیرید)

 

راحتی :  در چه زمان و مکانی می خواهید خرید کنید؟ پاسخ همه ما این است که در خانه بسیار راحت تر است. می خواهم حتی در نیمه شب، روی تخت خود با خیال آسوده به خرید بپردازم ، اندازه، رنگ و سبک خود را پیدا کنم و سپس آن را درب منزل تحویل بگیرم.

شما مجبور نیستید در یک خط ترافیک از مردم که پشت هم صف بسته اند صبر کنید یا منتظر بمانید تا دستیار فروشنده به خرید شما کمک کند. شما می توانید خرید خود را در عرض چند دقیقه حتی اگر مشغول هستید،  انجام دهید. صرفه جویی در وقت ، اجتناب از جمعیت و شلوغی ها حس راحتی را برای مان به وجود می آورد  مغازه های آنلاین به ما فرصتی برای خرید 24 ساعته می دهند و همچنین ما را با خرید بدون آلودگی پاداش می دهند.

 

هزینه های کمتر: گاهی اوقات وقتی که ما خرید معمولی را انتخاب می کنیم، تمایل داریم بیشتر از مورد نیاز خرید کنیم ، غذا بخوریم، نوشیدنی بنوشیم و هزینه رفت و برگشت به فروشگاه را بپردازیم .

 

قیمت رقابتی : من معاملات ارزان و قیمت های بهتر را از فروشگاه های آنلاین دریافت می کنم زیرا محصولات به طور مستقیم از تولید کننده یا فروشنده بدون واسطه درگیر می شوند. وجود تنوع زیاد از یک نوع محصول باعث می شود که قیمت ها رقابتی و نزدیک به هم باشد .

 

تنوع در انتخاب : می توان چندین مارک و محصول از فروشندگان مختلف را در یک مکان دریافت کرد. شما می توانید بدون صرف پول برای مسافرت به دیدن محصولات مناطق مختلف سفر کنید، به جاهای مختلف بروید و کالاهای مخصوص به هر مکان  جغرافیایی را مشاهده و خریداری نمایید شما می توانید از خرده فروشان در سایر نقاط کشور برای خرید محصولات محلی با تنوع زیادی در رنگ ها دیدن نمایید و اگر متوجه شوید محصول مورد نیاز شما موجود نیست، می توانید به محصولات آنلاین دیگر که در دسترس است مراجعه نمایید .

 

فرار از شلوغی پر درد سر:  اگر شما هم مثل من هستید، می خواهید وقتی که خرید می کنید از جمعیت جلوگیری کنید. معمولا دوستان و همراهان ما را مجبور می کنند اکثر وقت ها خرید عجولانه انجام دهیم، همچنین شلوغی باعث  سختی ایجاد یک محل پارکینگ را در جایی که می خواهید به خرید و بازگرداندن وسیله نقلیه خود بپردازید و سپس با کیسه های خرید بارگیری کنید، ایجاد می کند.

 

حفظ حریم خصوصی : بعضی از موارد بهتر است در حریم خصوصی انجام شود. مغازه های آنلاین، ما را قادر می سازد تا لباس زیر و لباس زیر زنانه و یا اسباب بازی های بزرگسالان را بدون خجالت بفروشند و این باعث می شود که چندین نفر به من و انتخاب های من نگاه نکنند .

چرا فروش اینترنتی

در حال حاضر شما ممکن است یک دفتر یا مغازه داشته باشید که تمام فعالیت های تجاری و توزیع محصولات خود به مشتریان را نظارت می کنید. با این حال اگر شما مایل به پیدا کردن راه هایی برای افزایش سریعتر فروش ، کاهش هزینه های عملیاتی و حاشیه سود را برای کسب و کار خود افزایش دهید،  فروش در اینترنت راه موثری برای شما است.

موارد زیر را بهتر است برای خرید و فروش کالا در یک مکان خاص را نیز در نظر بگیرید:

 

هزینه های نصب و راه اندازی : شما می توانید به راحتی وارد سایت خرید و فروش کالا بشوید و هزینه های مربوط به نصب و راه اندازی کسب و کار آفلاین را ذخیره و حتی هزینه واقعی ساختن یک وب سایت را نیز در جیب خود نگه دارید . کل سیستم فروش برای کسب و کار شما به صورت آنلاین و خودکار است. بنابراین در هزینه هایی مانند قبض برق، اجاره و هزینه های گرمایشی و کارمندان صرفه جویی خواهید کرد. سپس پولی که ذخیره کرده اید می توانید برای توسعه و راه اندازی کسب و کار دیگر نیز  استفاده کنید.

 

کسب و کار را می توان در هر نقطه اداره نمایید ، فروش های اینترنتی هر گونه محدودیت های جغرافیایی را که معمولا با یک کسب و کار مبتنی بر دفتر مواجه می شوند، کاهش می دهد. شما می توانید در هر جایی از کشور باشید و بازهم موفق در کسب و کار خود شوید.

 

 مقیاس توانایی : اگر برای بار اول است که میخواهید کسب و کارتان را راه اندازی نمایید هنگامی که می خواهید در اینترنت به فروش کالا بپردازید ، نباید بیش از حد برای تعدادی کالای خاص سرمایه گذاری کنید. این به این دلیل است که کل فرآیند برای سفارش مشتریان و انجام پرداخت ها و ارسال آن، به شما زمان بیشتری را برای تهیه محصولات می دهد  و پیش بینی بازار را برای تعیین محصولات جدید که می خواهید برای فروش بذارید را مشخص می نماید . فروش در اینترنت بسیار مؤثر هست تا شما بتوانید تعیین کنید که کدام محصولات با موفقیت به فروش می رسند تا اطمینان حاصل شود که سطح سهام این محصولات افزایش یابد و به شما این امکان را می دهد که کسب و کارتان را از لحاظ فروش،  پایه مشتری و سود، رشد دهید.

 

 محدودیت زمان : با استفاده از اینترنت، مشتریان بالقوه خود را محدود نمی کنید، زیرا می توانند در هر ساعت از شبانه روز محصولات شما را مشاهده نمایند . این به معنی یک کسب و کار  24 ساعته است در نتیجه شما به فکر حداکثر رساندن فروش و سود خود می شوید .

قابلیت اندازه گیری آمار و ارقام : شما می توانیدآمار مربوط به تعداد بازدید از صفحه محصول و سفارشات را از طریق پنل کاربری خود پردازش کنید، تعداد محصولات ثبت شده و میزان فروش کالا و درآمد خود را در فواصل منظم به دست آورید .

 

هزینه های تبلیغاتی : نیاز به هزینه های تبلیغاتی کاهش می یابد زیرا به رایگان می توانید کالایتان در سایت ما ثبت نمایید ما همواره در تلاش هستیم سایت را در صفحات اول جست و جو ها مورد نمایش قرار دهیم .

 

جریان نقدی بهتر: فروش کالا در اینترنت  باعث می شود که سودتان در محصولات حتی بالاتر باشد، زیرا هزینه فروش پس از اینکه خریدار آنرا دریافت و تایید نمود به حسابتان واریز خواهد شد این جریان نقدی شما را بهبود می بخشد، به ویژه هنگامی که مشتریان به طور معمول شما را با پرداخت های چندین مرحله ای درگیر می کنند و می خواهند قیمت کالا را در چندین ماه پرداخت نمایند .

 

اعتبار بیشتر : با هر فروش کالا میزان سابقه و اعتبار شما افزایش خواهد یافت زیرا کاربران پس از خرید و فروش کالا به یکدیگر امتیاز می دهند و این امتیاز برای سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود . مشتریان ابتدا تحقیق می کنند، سپس خرید می نمایند و این باعث افزایش آگاهی از نام تجاری شما می شود، بنابراین شما همیشه در مقابل مشتریان خود هستید.

 

ارائه اطلاعات بیشتر : حضور آنلاین شما اجازه می دهد اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهید. شامل توضیحات محصول عمیق، مقایسه محصولات، موجودی کالا و قیمت گذاری است. این اطلاعات به مشتری کمک می کند که تصمیم خود را برای خرید بگیرد و شما فقط با یک بار شرح محصول نیاز به توضیح مجدد برای مشتری جدید را برطرف نمایید .

 

سایت های خرید فروش کالا

سایت های اینترنتی زیادی در خرید و فروش کالا فعالیت دارند، معمولا روال کار به صورتی هست که فروشندگان اقدام به ثبت کالاهای خود می نمایند و مسئولان سایت با بررسی کالا و نداشتن مغایرت با قوانین تصویب شده آن را تایید نموده و امکان مشاهده آن در سایت را فراهم می نمایند. خریداران پس از مشاهده و بررسی محصولات نسبت به خرید آن اقدام می نمایند. در این نوع تجارت الکترونیکی سایت ها از زمان شروع ثبت سفارش تا پایان معامله بر روند خرید و فروش کالا نظارت دارند.

پرداخت در این نوع سایت ها معمولا از طریق درگاه اینترنتی انجام می پذیرد البته سایت هایی وجود دارد که امکان پرداخت وجه در محل را فراهم نموده اند. که به دلیل مشکلات موجود استفاده از این روش غیر مرسوم شده است.

این نوع سایت ها برای موفقیت و جلب رضایت مشتری ابتدا بایستی اعتماد مشتری را جذب نمایند. آن ها با ارائه خدماتی همچون حمایت از خریدار و فروشنده از طریق واسطه گری در معاملات، ایجاد فضای رقابتی بین فروشندگان و تنوع محصولات برای انتخاب گسترده خریداران در صدد جذب کاربر بر می آیند.

 

مزایده های اینترنتی

با به وجود آمدن مزایدات در فضای مجازی جذابیت های خرید و فروش کالا در اینترنت افزایش یافته است این موضوع سبب می شود افراد بسیاری را به سمت خود جلب می نماید پیشنهاد دهندگان برای بدست آوردن کالا با یکدیگر رقابت دارند همچنین شخص مزایده گذار در تلاش است که کالای خود را به بیشترین قیمت ممکن به فروش برساند و هرچه سریع تر پولی را که می خواهد به دست آورد همچنین پیشنهاد دهندگان در تلاش اند که کالا را با کمترین قیمت ممکن به تصاحب خود آورند و باعث می شود این حس برای پیشنهاد دهندگان به وجود آید که کالا را با مناسب ترین قیمت برنده شده اند و افراد را تشویق می نماید تا نزدیک ترین قیمت را برای کالایی که مورد نظرشان است را ثبت نمایند .

خرید و فروش کالا و معاملات دست دوم

معاملات کالای دست دوم جذابیت دیگر خرید و فروش کالا در فضای مجازی می باشد بارها این اتفاق پیش آمده که کالای خریداری شده دیگر مورد نیازمان نمی باشد و انبارهای خانه از کالاهای بدون استفاده پر شده است .

معمولا  این تصور به وجود آمده است که خرید وسایل دست دوم و استفاده شده به معنی تهی دستی و بی کلاسی است اما خرید وسایل کارکرده مزیت هایی هم دارد. با خرید لوازم دست دوم می توانیم در بعضی مواقع تا 70 درصد در هزینه هایمان صرفه جویی نماییم و پول بیشتری را در حسابمان باقی بذاریم ، از طرفی دیگر چون بیشتر شرکت های تولید کننده در خارج کشور می باشند باعث می شود ارز کمتری را از کشور خارج نماییم. همچنین هزاران نفر در سرتاسر جهان کشف کرده اند که می توانند با خرید محصولات جدید و استفاده شده ارزان قیمت و فروش مجدد آنها برای سود ، یک کسب و کار را شروع کنند.

 

خرید و فروش کالاهای پر سود

به دلیل اینکه کشور ایران دارای چهار فصل و همچنین در مناطق مختلف دارای صنایع و کالاهای دستی متفاوتی هست می توان با خرید آن ها و فروش آن در شهر خود به سود بالایی رسید خیلی از اشخاص با این کار به درآمد های بالایی رسیده اند و از طرفی نیاز شهر خود را برای یک محصول خاص برطرف نموده اند

خرید و فروش کالا به صورت عمده

 همه ما دوست داریم تمامی اقلام مورد نیاز خود را در یک زمان و به صورت یک جا پیدا و تهیه نماییم برای همین است که همیشه فروشگاه های بزرگ توجه ما را به خودشان جلب می نمایند حتی این حس برای فروشندگان هم وجود دارد اگر از بیشتر فروشندگان در مورد فروش عمده بپرسید آن ها پاسخ خواهند داد حاضر هستند در قبال خرید عمده تخفیف بین 10 تا 50 درصد نیز به مشتریان خود بدهند . حالا تصور کنید که خرید و فروش کالا در یک مکان آن هم به صورت اینترنتی انجام بگیرد مطمئنا روز به روز مردم بیشتری به سمت فعالیت های اینترنتی خواهند رفت .

 

حرف آخر

امروزه با یک کلیک خریداران می توانند محصولات و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نموده و پاسخ خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند. دنیای امروز، دنیای رانندگی در ترافیک، پارک وسیله نقلیه ، جست و جو در فروشگاه ، انتظار کشیدن در صف اتوبوس و  مشاجره با فروشندگان نیست ، و می توان به جرات گفت که خرید و فروش کالا گامی استوار و محکم به سوی تجارت در اینترنت می باشد .


خرید و فروش کالا در اینترنتبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم9/1/2018چرا خرید اینترنتیبه دلیل مزایای متعدد، مردم بیشتر و بیشتر می گویند که این روزها خرید آنلاین را به خر... چرا خرید اینترنتیبه دلیل مزایای متعدد، مردم بیشتر و بیشتر می گویند که این روزها خرید آنلاین را به خرید معمولی ترجیح می دهیم، اما دلیل آن چیست؟(دلایل زیر را در صورتی که خرید و فروش کالا در یک جا صورت بگیرد را نیز در نظر بگیرید) راحتی :  در چه زمان و مکانی می خواهید خرید کنید؟ پاسخ همه ما این است که در خانه بسیار راحت تر است. می خواهم حتی در نیمه شب، روی تخت خود با خیال آسوده به خرید بپردازم ، اندازه، رنگ و سبک خود را پیدا کنم و سپس آن را درب منزل تحویل بگیرم.شما مجبور نیستید در یک خط ترافیک از مردم که پشت هم صف بسته اند صبر کنید یا منتظر بمانید تا دستیار فروشنده به خرید شما کمک کند. شما می توانید خرید خود را در عرض چند دقیقه حتی اگر مشغول هستید،  انجام دهید. صرفه جویی در وقت ، اجتناب از جمعیت و شلوغی ها حس راحتی را برای مان به وجود می آورد  مغازه های آنلاین به ما فرصتی برای خرید 24 ساعته می دهند و همچنین ما را با خرید بدون آلودگی پاداش می دهند. هزینه های کمتر: گاهی اوقات وقتی که ما خرید معمولی را انتخاب می کنیم، تمایل داریم بیشتر از مورد نیاز خرید کنیم ، غذا بخوریم، نوشیدنی بنوشیم و هزینه رفت و برگشت به فروشگاه را بپردازیم . قیمت رقابتی : من معاملات ارزان و قیمت های بهتر را از فروشگاه های آنلاین دریافت می کنم زیرا محصولات به طور مستقیم از تولید کننده یا فروشنده بدون واسطه درگیر می شوند. وجود تنوع زیاد از یک نوع محصول باعث می شود که قیمت ها رقابتی و نزدیک به هم باشد . تنوع در انتخاب : می توان چندین مارک و محصول از فروشندگان مختلف را در یک مکان دریافت کرد. شما می توانید بدون صرف پول برای مسافرت به دیدن محصولات مناطق مختلف سفر کنید، به جاهای مختلف بروید و کالاهای مخصوص به هر مکان  جغرافیایی را مشاهده و خریداری نمایید شما می توانید از خرده فروشان در سایر نقاط کشور برای خرید محصولات محلی با تنوع زیادی در رنگ ها دیدن نمایید و اگر متوجه شوید محصول مورد نیاز شما موجود نیست، می توانید به محصولات آنلاین دیگر که در دسترس است مراجعه نمایید . فرار از شلوغی پر درد سر:  اگر شما هم مثل من هستید، می خواهید وقتی که خرید می کنید از جمعیت جلوگیری کنید. معمولا دوستان و همراهان ما را مجبور می کنند اکثر وقت ها خرید عجولانه انجام دهیم، همچنین شلوغی باعث  سختی ایجاد یک محل پارکینگ را در جایی که می خواهید به خرید و بازگرداندن وسیله نقلیه خود بپردازید و سپس با کیسه های خرید بارگیری کنید، ایجاد می کند. حفظ حریم خصوصی : بعضی از موارد بهتر است در حریم خصوصی انجام شود. مغازه های آنلاین، ما را قادر می سازد تا لباس زیر و لباس زیر زنانه و یا اسباب بازی های بزرگسالان را بدون خجالت بفروشند و این باعث می شود که چندین نفر به من و انتخاب های من نگاه نکنند .چرا فروش اینترنتیدر حال حاضر شما ممکن است یک دفتر یا مغازه داشته باشید که تمام فعالیت های تجاری و توزیع محصولات خود به مشتریان را نظارت می کنید. با این حال اگر شما مایل به پیدا کردن راه هایی برای افزایش سریعتر فروش ، کاهش هزینه های عملیاتی و حاشیه سود را برای کسب و کار خود افزایش دهید،  فروش در اینترنت راه موثری برای شما است.موارد زیر را بهتر است برای خرید و فروش کالا در یک مکان خاص را نیز در نظر بگیرید: هزینه های نصب و راه اندازی : شما می توانید به راحتی وارد سایت خرید و فروش کالا بشوید و هزینه های مربوط به نصب و راه اندازی کسب و کار آفلاین را ذخیره و حتی هزینه واقعی ساختن یک وب سایت را نیز در جیب خود نگه دارید . کل سیستم فروش برای کسب و کار شما به صورت آنلاین و خودکار است. بنابراین در هزینه هایی مانند قبض برق، اجاره و هزینه های گرمایشی و کارمندان صرفه جویی خواهید کرد. سپس پولی که ذخیره کرده اید می توانید برای توسعه و راه اندازی کسب و کار دیگر نیز  استفاده کنید. کسب و کار را می توان در هر نقطه اداره نمایید ، فروش های اینترنتی هر گونه محدودیت های جغرافیایی را که معمولا با یک کسب و کار مبتنی بر دفتر مواجه می شوند، کاهش می دهد. شما می توانید در هر جایی از کشور باشید و بازهم موفق در کسب و کار خود شوید.  مقیاس توانایی : اگر برای بار اول است که میخواهید کسب و کارتان را راه اندازی نمایید هنگامی که می خواهید در اینترنت به فروش کالا بپردازید ، نباید بیش از حد برای تعدادی کالای خاص سرمایه گذاری کنید. این به این دلیل است که کل فرآیند برای سفارش مشتریان و انجام پرداخت ها و ارسال آن، به شما زمان بیشتری را برای تهیه محصولات می دهد  و پیش بینی بازار را برای تعیین محصولات جدید که می خواهید برای فروش بذارید را مشخص می نماید . فروش در اینترنت بسیار مؤثر هست تا شما بتوانید تعیین کنید که کدام محصولات با موفقیت به فروش می رسند تا اطمینان حاصل شود که سطح سهام این محصولات افزایش یابد و به شما این امکان را می دهد که کسب و کارتان را از لحاظ فروش،  پایه مشتری و سود، رشد دهید.  محدودیت زمان : با استفاده از اینترنت، مشتریان بالقوه خود را محدود نمی کنید، زیرا می توانند در هر ساعت از شبانه روز محصولات شما را مشاهده نمایند . این به معنی یک کسب و کار  24 ساعته است در نتیجه شما به فکر حداکثر رساندن فروش و سود خود می شوید .قابلیت اندازه گیری آمار و ارقام : شما می توانیدآمار مربوط به تعداد بازدید از صفحه محصول و سفارشات را از طریق پنل کاربری خود پردازش کنید، تعداد محصولات ثبت شده و میزان فروش کالا و درآمد خود را در فواصل منظم به دست آورید . هزینه های تبلیغاتی : نیاز به هزینه های تبلیغاتی کاهش می یابد زیرا به رایگان می توانید کالایتان در سایت ما ثبت نمایید ما همواره در تلاش هستیم سایت را در صفحات اول جست و جو ها مورد نمایش قرار دهیم . جریان نقدی بهتر: فروش کالا در اینترنت  باعث می شود که سودتان در محصولات حتی بالاتر باشد، زیرا هزینه فروش پس از اینکه خریدار آنرا دریافت و تایید نمود به حسابتان واریز خواهد شد این جریان نقدی شما را بهبود می بخشد، به ویژه هنگامی که مشتریان به طور معمول شما را با پرداخت های چندین مرحله ای درگیر می کنند و می خواهند قیمت کالا را در چندین ماه پرداخت نمایند . اعتبار بیشتر : با هر فروش کالا میزان سابقه و اعتبار شما افزایش خواهد یافت زیرا کاربران پس از خرید و فروش کالا به یکدیگر امتیاز می دهند و این امتیاز برای سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود . مشتریان ابتدا تحقیق می کنند، سپس خرید می نمایند و این باعث افزایش آگاهی از نام تجاری شما می شود، بنابراین شما همیشه در مقابل مشتریان خود هستید. ارائه اطلاعات بیشتر : حضور آنلاین شما اجازه می دهد اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهید. شامل توضیحات محصول عمیق، مقایسه محصولات، موجودی کالا و قیمت گذاری است. این اطلاعات به مشتری کمک می کند که تصمیم خود را برای خرید بگیرد و شما فقط با یک بار شرح محصول نیاز به توضیح مجدد برای مشتری جدید را برطرف نمایید . سایت های خرید فروش کالاسایت های اینترنتی زیادی در خرید و فروش کالا فعالیت دارند، معمولا روال کار به صورتی هست که فروشندگان اقدام به ثبت کالاهای خود می نمایند و مسئولان سایت با بررسی کالا و نداشتن مغایرت با قوانین تصویب شده آن را تایید نموده و امکان مشاهده آن در سایت را فراهم می نمایند. خریداران پس از مشاهده و بررسی محصولات نسبت به خرید آن اقدام می نمایند. در این نوع تجارت الکترونیکی سایت ها از زمان شروع ثبت سفارش تا پایان معامله بر روند خرید و فروش کالا نظارت دارند.پرداخت در این نوع سایت ها معمولا از طریق درگاه اینترنتی انجام می پذیرد البته سایت هایی وجود دارد که امکان پرداخت وجه در محل را فراهم نموده اند. که به دلیل مشکلات موجود استفاده از این روش غیر مرسوم شده است.این نوع سایت ها برای موفقیت و جلب رضایت مشتری ابتدا بایستی اعتماد مشتری را جذب نمایند. آن ها با ارائه خدماتی همچون حمایت از خریدار و فروشنده از طریق واسطه گری در معاملات، ایجاد فضای رقابتی بین فروشندگان و تنوع محصولات برای انتخاب گسترده خریداران در صدد جذب کاربر بر می آیند. مزایده های اینترنتیبا به وجود آمدن مزایدات در فضای مجازی جذابیت های خرید و فروش کالا در اینترنت افزایش یافته است این موضوع سبب می شود افراد بسیاری را به سمت خود جلب می نماید پیشنهاد دهندگان برای بدست آوردن کالا با یکدیگر رقابت دارند همچنین شخص مزایده گذار در تلاش است که کالای خود را به بیشترین قیمت ممکن به فروش برساند و هرچه سریع تر پولی را که می خواهد به دست آورد همچنین پیشنهاد دهندگان در تلاش اند که کالا را با کمترین قیمت ممکن به تصاحب خود آورند و باعث می شود این حس برای پیشنهاد دهندگان به وجود آید که کالا را با مناسب ترین قیمت برنده شده اند و افراد را تشویق می نماید تا نزدیک ترین قیمت را برای کالایی که مورد نظرشان است را ثبت نمایند .خرید و فروش کالا و معاملات دست دوممعاملات کالای دست دوم جذابیت دیگر خرید و فروش کالا در فضای مجازی می باشد بارها این اتفاق پیش آمده که کالای خریداری شده دیگر مورد نیازمان نمی باشد و انبارهای خانه از کالاهای بدون استفاده پر شده است .معمولا  این تصور به وجود آمده است که خرید وسایل دست دوم و استفاده شده به معنی تهی دستی و بی کلاسی است اما خرید وسایل کارکرده مزیت هایی هم دارد. با خرید لوازم دست دوم می توانیم در بعضی مواقع تا 70 درصد در هزینه هایمان صرفه جویی نماییم و پول بیشتری را در حسابمان باقی بذاریم ، از طرفی دیگر چون بیشتر شرکت های تولید کننده در خارج کشور می باشند باعث می شود ارز کمتری را از کشور خارج نماییم. همچنین هزاران نفر در سرتاسر جهان کشف کرده اند که می توانند با خرید محصولات جدید و استفاده شده ارزان قیمت و فروش مجدد آنها برای سود ، یک کسب و کار را شروع کنند. خرید و فروش کالاهای پر سودبه دلیل اینکه کشور ایران دارای چهار فصل و همچنین در مناطق مختلف دارای صنایع و کالاهای دستی متفاوتی هست می توان با خرید آن ها و فروش آن در شهر خود به سود بالایی رسید خیلی از اشخاص با این کار به درآمد های بالایی رسیده اند و از طرفی نیاز شهر خود را برای یک محصول خاص برطرف نموده اندخرید و فروش کالا به صورت عمده همه ما دوست داریم تمامی اقلام مورد نیاز خود را در یک زمان و به صورت یک جا پیدا و تهیه نماییم برای همین است که همیشه فروشگاه های بزرگ توجه ما را به خودشان جلب می نمایند حتی این حس برای فروشندگان هم وجود دارد اگر از بیشتر فروشندگان در مورد فروش عمده بپرسید آن ها پاسخ خواهند داد حاضر هستند در قبال خرید عمده تخفیف بین 10 تا 50 درصد نیز به مشتریان خود بدهند . حالا تصور کنید که خرید و فروش کالا در یک مکان آن هم به صورت اینترنتی انجام بگیرد مطمئنا روز به روز مردم بیشتری به سمت فعالیت های اینترنتی خواهند رفت . حرف آخرامروزه با یک کلیک خریداران می توانند محصولات و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نموده و پاسخ خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند. دنیای امروز، دنیای رانندگی در ترافیک، پارک وسیله نقلیه ، جست و جو در فروشگاه ، انتظار کشیدن در صف اتوبوس و  مشاجره با فروشندگان نیست ، و می توان به جرات گفت که خرید و فروش کالا گامی استوار و محکم به سوی تجارت در اینترنت می باشد .5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن