تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا نهم مارس امکان پذیر است در سايت بچين

پنج شنبه 14 فروردین 1399 118 بازدید کننده گروه معرفی ، نقد و بررسی بازی

 

مورتال كمپت

به گفته توسعه دهندگان تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا دو روز آینده امکان پذیر خواهد بود. این نسخه رایگان شامل تمام مبارزان بسته‌های الحاقی بازی نیز می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، در ادامه با سايت بچين همراه باشید.

 

Netherrealm با ساخت جدیدترین نسخه مجموعه فایتینگ مورتال کامبت، بازی Mortal Kombat 11 بار دیگر به همگان نشان داد که چرا این مجموعه با گذشت بیست سال همچنان محبوبیت بالای خود را حفظ کرده‌است. این مجموعه از اولین بازی‌هایی بود که با دیگر مجموعه‌های محبوب کراس-اور داشت. در مورتال کامبت ۱۱ مانند نسخه‌های اخیر مجموعه، مبارزان جدید را از طریق بسته‌های الحاقی به بازی اضافه می‌شوند. مدتی است که شاهد حضور شخصیت معروف فیلم‌های اسلشر و کمیک بوک در مجموعه هستیم و آخرین نسخه مجموعه نیز از این قاعده مستثنا نیست. چندی پیش Netherrealm اعلام کرد شخصیت اسپاون (Spawn) طی جدیدترین بروزرسانی به بازی اضافه می‌شود.

از امروز تا ابتدای هفته آینده تجربه نسخه رایگان بازی امکان پذیر است. هنوز مشخص نیست کدام بخش‌های بازی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد اما، وهله قبل زمانی که بازی رایگان شد دو چپتر اول داستانی بازی در کنار بخش چنده نفره قابل تجربه بود بنابراین انتظار می‌رود این موارد این بار هم در دسترس باشد.

علی رغم اینکه Mortal Kombat 11 برای رایانه‌های شخصی و نینتندو یوئیچ در دسترس است اما، سازندگان تنها خبر از رایگان بودن نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی دادند. تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا روز دوشنبه نوزدهم اسفندماه امکان پذیر است.

همچنين ميتوانيد از بخش خريد و فروش بازي ps4 به خريد و فروش بپردازيد


تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا نهم مارس امکان پذیر است در سايت بچينبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم4/2/2020 به گفته توسعه دهندگان تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا دو روز آینده امکان پذیر خواهد بود. این ...  به گفته توسعه دهندگان تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا دو روز آینده امکان پذیر خواهد بود. این نسخه رایگان شامل تمام مبارزان بسته‌های الحاقی بازی نیز می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، در ادامه با سايت بچين همراه باشید. Netherrealm با ساخت جدیدترین نسخه مجموعه فایتینگ مورتال کامبت، بازی Mortal Kombat 11 بار دیگر به همگان نشان داد که چرا این مجموعه با گذشت بیست سال همچنان محبوبیت بالای خود را حفظ کرده‌است. این مجموعه از اولین بازی‌هایی بود که با دیگر مجموعه‌های محبوب کراس-اور داشت. در مورتال کامبت ۱۱ مانند نسخه‌های اخیر مجموعه، مبارزان جدید را از طریق بسته‌های الحاقی به بازی اضافه می‌شوند. مدتی است که شاهد حضور شخصیت معروف فیلم‌های اسلشر و کمیک بوک در مجموعه هستیم و آخرین نسخه مجموعه نیز از این قاعده مستثنا نیست. چندی پیش Netherrealm اعلام کرد شخصیت اسپاون (Spawn) طی جدیدترین بروزرسانی به بازی اضافه می‌شود.از امروز تا ابتدای هفته آینده تجربه نسخه رایگان بازی امکان پذیر است. هنوز مشخص نیست کدام بخش‌های بازی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد اما، وهله قبل زمانی که بازی رایگان شد دو چپتر اول داستانی بازی در کنار بخش چنده نفره قابل تجربه بود بنابراین انتظار می‌رود این موارد این بار هم در دسترس باشد.علی رغم اینکه Mortal Kombat 11 برای رایانه‌های شخصی و نینتندو یوئیچ در دسترس است اما، سازندگان تنها خبر از رایگان بودن نسخه‌های PS4 و Xbox One بازی دادند. تجربه رایگان Mortal Kombat 11 تا روز دوشنبه نوزدهم اسفندماه امکان پذیر است.همچنين ميتوانيد از بخش خريد و فروش بازي ps4 به خريد و فروش بپردازيد5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن