تولید اولین لپ تاپ جهان با نمایشگر مینی ال ای دی در سایت بچین

جمعه 29 فروردین 1399 50 بازدید کننده گروه دیجیتال

لپ تاپ ال ای دی

شرکت ام اس آی از تولید اولین لپ تاپ ۱۷ اینچی جهان خبر داده که مجهز به نمایشگر مینی ال ای دی است. 

 فناوری مینی ال ای دی نمونه‌ای بسیار پیشرفته‌تر از فناوری ال ای دی است که در قالب آن از ال ای دی‌های بسیار نازک برای ارتقای میزان روشنایی و وضوح تصاویر استفاده می‌شود.

 

مینی ال ای دی‌ها اولین بار در تلویزیون‌های فوق دقیق مورد استفاده قرار گرفتند و به عنوان مثال شرکت تی سی ال از آن به طور آزمایشی برای تولید نمایشگرهای تلویزیون استفاده کرده است. اما ام اس آی به اولین شرکتی در دنیا مبدل شده که از مینی ال ای دی‌ها برای تولید نمایشگر لپ تاپ استفاده کرده است.

 

لپ تاپ یادشده مدلی به روزشده از لپ تاپ کریتور ۱۷ محسوب می‌شود که نمایشگر آن به علت استفاده از فناوری مینی ال ای دی، درخششی برابر با هزار نیتس دارد. بنابراین وضوح و شفافیت تصویر این لپ تاپ ده‌ها برابر بیش از قدرتمندترین لپ تاپ‌های موجود در بازار است.

 

دقت بصری ۴K و امکان تفکیک دقیق رنگ‌ها از جمله دیگر مزایای این لپ تاپ است. در مورد ویژگی‌های سخت افزاری این لپ تاپ هنوز اطلاعاتی منتشر نشده، اما ام اس آی مدعی است در آن از به روزترین پردازنده‌ها استفاده کرده است. بهره مندی از پورت یو اس بی نوع سی پخش ویدئو با دقت ۸K را از طریق این لپ تاپ ممکن کرده است. قیمت و زمان دقیق عرضه این لپ تاپ به بازار هنوز مشخص نشده است.

همچنین از بخش خرید لپ تاپ استوک ما نیز میتوانید دیدن کنید


تولید اولین لپ تاپ جهان با نمایشگر مینی ال ای دی در سایت بچینبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم4/17/2020شرکت ام اس آی از تولید اولین لپ تاپ ۱۷ اینچی جهان خبر داده که مجهز به نمایشگر مینی ال ای دی است.&nbs... شرکت ام اس آی از تولید اولین لپ تاپ ۱۷ اینچی جهان خبر داده که مجهز به نمایشگر مینی ال ای دی است.  فناوری مینی ال ای دی نمونه‌ای بسیار پیشرفته‌تر از فناوری ال ای دی است که در قالب آن از ال ای دی‌های بسیار نازک برای ارتقای میزان روشنایی و وضوح تصاویر استفاده می‌شود. مینی ال ای دی‌ها اولین بار در تلویزیون‌های فوق دقیق مورد استفاده قرار گرفتند و به عنوان مثال شرکت تی سی ال از آن به طور آزمایشی برای تولید نمایشگرهای تلویزیون استفاده کرده است. اما ام اس آی به اولین شرکتی در دنیا مبدل شده که از مینی ال ای دی‌ها برای تولید نمایشگر لپ تاپ استفاده کرده است. لپ تاپ یادشده مدلی به روزشده از لپ تاپ کریتور ۱۷ محسوب می‌شود که نمایشگر آن به علت استفاده از فناوری مینی ال ای دی، درخششی برابر با هزار نیتس دارد. بنابراین وضوح و شفافیت تصویر این لپ تاپ ده‌ها برابر بیش از قدرتمندترین لپ تاپ‌های موجود در بازار است. دقت بصری ۴K و امکان تفکیک دقیق رنگ‌ها از جمله دیگر مزایای این لپ تاپ است. در مورد ویژگی‌های سخت افزاری این لپ تاپ هنوز اطلاعاتی منتشر نشده، اما ام اس آی مدعی است در آن از به روزترین پردازنده‌ها استفاده کرده است. بهره مندی از پورت یو اس بی نوع سی پخش ویدئو با دقت ۸K را از طریق این لپ تاپ ممکن کرده است. قیمت و زمان دقیق عرضه این لپ تاپ به بازار هنوز مشخص نشده است.همچنین از بخش خرید لپ تاپ استوک ما نیز میتوانید دیدن کنید5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن