معرفي بهترين و بدترين توليد كننده هاي لپ تاپ در سايت بچين

سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 142 بازدید کننده گروه دیجیتال


اگر قصد شناسايي برترين توليد كننده هاي لپ تاپ در سطح جهان باشيد با ما در سايت بچين همراه باشيد

با بهترین تولید کننده های لپ تاپ آشنا شوید

برای خریدن لپ‌تاپ مانند بقیه وسایل الکترونیکی، برندينگ همان میزان مهم است که مشخصات و ویژگی‌های آن محصول مهم است. به‌همین دلیل هر ساله برندهای لپ‌تاپ براساس آمارهای رسمی منتشر شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و از لحاظ کیفیت کاری، تولیدکنندگان لپ‌تاپ را مورد ارزیابی دقيق قرار داده و بدترین و بهترین برند در یک رتبه‌بندی انتخاب می‌‌شوند.

در سال 2017 کمپانی لنوو بعد از سال‌ها توانست کمپانی اپل را کنار بزند و مقام اول را کسب کند. ایسوس و دل نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب نموده اند.

برای فراهم نمودن این مهم، به بررسی 10 برند بزرگ و برتر در تولید لپ‌تاپ پرداخته که از نظر ساخت و ترکیب تکنولوژی، نوآوری، طراحی مناسب بیشترین امتیازات را در این زمینه بدست آورده‌اند.

بررسی محصولات براساس این مشخصات باعث شد تا به‌علت کمبود پورت و قیمت بالا کمپانی اپل به رده پنجم سقوط کند. این درحالی بوده که از سال 2010 تا سال 2016 اپل همیشه بدون شک برترین برند تولید لپ‌تاپ محسوب شده است.

حال رتبه‌بندی از 1 تا 10 را بررسی می‌کنیم و برای هر کدام علت این رتبه را شرح می‌دهیم.

1- لنوو (90 از 100)

زمانی‌که 58 درصد از لپ‌تاپ های تولیدی شما 4 ستاره بازخورد دريافت كرده باشند قطعا سال خوبی داشته‌اید. محصولات لنوو به‌دلیل مدت زمان شارژ فوق‌العاده زیاد باتری‌هایش تعجب همه کارشناسان را در پی داشت. طراحی عالی در صفحه نمایش محصول Yoga910 و ویژگی خلاقانه کیبورد در Yoga Book از دلایل امتیاز‌دهی بالای این محصول است.

برند لنوو2- ایسوس (86 از 100)

اگر به‌دنبال ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب هم زمان با هم هستيد، محصولات ایسوس را انتخاب کنید. این کمپانی با استفاده از ایده‌های خلاقانه طراحان خود در شاسی‌های آبی و طلایی آلومینیومی خود در ZenBook3 چشم هر خریداری را به خود جلب می‌کند.

برند ايسوس3- دل (83 از 100)

این کمپانی توانست تیتر خبرهای لپ‌تاپ را با Dell XPS 13 و XPS 15 که از پرفروش‌ترین لپ‌تاپ‌های بازار هستند، براي خود نمايد. این کمپانی با ارائه صفحه‌نمایش‌های OLED در Alienware 13 نهایت نوآوری و خلاقيت را در این زمینه به خرج داد. همچنین این کمپانی گارانتی بلندمدت با گزینه‌های انتخابی فراوانی را برای کاربران مختلف در نظر گرفته است.

كمپاني دل4- اچ‌پی (82 از 100)

این کمپانی با ترکیبی از گارانتی بلندمدت خود و همچنین خط تولید الترابوک ها توانست این رتبه را از نظر كاربران كسب كند.

كمپاني5- اپل (78 از 100)

مک‌بوک‌های این کمپانی بسیار باریک، پرقدرت و خوش‌ساخت هستند اما قيمت محصولات اين كمپاني نسبتا بالاست و بايد بيشتر از بقيه كمپاني ها بپردازيد

اپل

6- ایسر (78 از 100)

ایسر تنوع بسیار زیادی در لپ‌تاپ‌های خوش ساخت دارد و همچنین همکاری خوبی با فروشندگان کامپیوتر دارد. بااین‌حال اکثر محصولات آن در حد متوسط هستند.

كمپاني acer

هم چنين ميتوانيد از بخش خريد لپ تاپ دست دوم ما نيز ديدن كنيد


معرفي بهترين و بدترين توليد كننده هاي لپ تاپ در سايت بچينبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم4/28/2020اگر قصد شناسايي برترين توليد كننده هاي لپ تاپ در سطح جهان باشيد با ما در سايت بچين همراه باشيدبا بهت... اگر قصد شناسايي برترين توليد كننده هاي لپ تاپ در سطح جهان باشيد با ما در سايت بچين همراه باشيدبا بهترین تولید کننده های لپ تاپ آشنا شویدبرای خریدن لپ‌تاپ مانند بقیه وسایل الکترونیکی، برندينگ همان میزان مهم است که مشخصات و ویژگی‌های آن محصول مهم است. به‌همین دلیل هر ساله برندهای لپ‌تاپ براساس آمارهای رسمی منتشر شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و از لحاظ کیفیت کاری، تولیدکنندگان لپ‌تاپ را مورد ارزیابی دقيق قرار داده و بدترین و بهترین برند در یک رتبه‌بندی انتخاب می‌‌شوند.در سال 2017 کمپانی لنوو بعد از سال‌ها توانست کمپانی اپل را کنار بزند و مقام اول را کسب کند. ایسوس و دل نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب نموده اند.برای فراهم نمودن این مهم، به بررسی 10 برند بزرگ و برتر در تولید لپ‌تاپ پرداخته که از نظر ساخت و ترکیب تکنولوژی، نوآوری، طراحی مناسب بیشترین امتیازات را در این زمینه بدست آورده‌اند.بررسی محصولات براساس این مشخصات باعث شد تا به‌علت کمبود پورت و قیمت بالا کمپانی اپل به رده پنجم سقوط کند. این درحالی بوده که از سال 2010 تا سال 2016 اپل همیشه بدون شک برترین برند تولید لپ‌تاپ محسوب شده است.حال رتبه‌بندی از 1 تا 10 را بررسی می‌کنیم و برای هر کدام علت این رتبه را شرح می‌دهیم.1- لنوو (90 از 100)زمانی‌که 58 درصد از لپ‌تاپ های تولیدی شما 4 ستاره بازخورد دريافت كرده باشند قطعا سال خوبی داشته‌اید. محصولات لنوو به‌دلیل مدت زمان شارژ فوق‌العاده زیاد باتری‌هایش تعجب همه کارشناسان را در پی داشت. طراحی عالی در صفحه نمایش محصول Yoga910 و ویژگی خلاقانه کیبورد در Yoga Book از دلایل امتیاز‌دهی بالای این محصول است.2- ایسوس (86 از 100)اگر به‌دنبال ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب هم زمان با هم هستيد، محصولات ایسوس را انتخاب کنید. این کمپانی با استفاده از ایده‌های خلاقانه طراحان خود در شاسی‌های آبی و طلایی آلومینیومی خود در ZenBook3 چشم هر خریداری را به خود جلب می‌کند.3- دل (83 از 100)این کمپانی توانست تیتر خبرهای لپ‌تاپ را با Dell XPS 13 و XPS 15 که از پرفروش‌ترین لپ‌تاپ‌های بازار هستند، براي خود نمايد. این کمپانی با ارائه صفحه‌نمایش‌های OLED در Alienware 13 نهایت نوآوری و خلاقيت را در این زمینه به خرج داد. همچنین این کمپانی گارانتی بلندمدت با گزینه‌های انتخابی فراوانی را برای کاربران مختلف در نظر گرفته است.4- اچ‌پی (82 از 100)این کمپانی با ترکیبی از گارانتی بلندمدت خود و همچنین خط تولید الترابوک ها توانست این رتبه را از نظر كاربران كسب كند.5- اپل (78 از 100)مک‌بوک‌های این کمپانی بسیار باریک، پرقدرت و خوش‌ساخت هستند اما قيمت محصولات اين كمپاني نسبتا بالاست و بايد بيشتر از بقيه كمپاني ها بپردازيد6- ایسر (78 از 100)ایسر تنوع بسیار زیادی در لپ‌تاپ‌های خوش ساخت دارد و همچنین همکاری خوبی با فروشندگان کامپیوتر دارد. بااین‌حال اکثر محصولات آن در حد متوسط هستند.هم چنين ميتوانيد از بخش خريد لپ تاپ دست دوم ما نيز ديدن كنيد5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن