معرفي بهترين مدل لپ تاپ لنوو در سايت بچين + عكس

سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 89 بازدید کننده گروه دیجیتال

بهترین مدل لپ تاپ لنوو کدام است؟ در این مقاله از سايت بچين قصد داریم به بهترین لپ تاپ لنوو پرداخته و آن‌ها را برای دسته‌های مختلف معرفی کنیم. 

لنوو تینک پد ایکس 1 کربن (Lenovo ThinkPad X1 Carbon)

معرفي بهترين لپ تاپ لنوو

لنوو تینک پد ایکس 1 کربن را می‌توان بهترین لپ تاپ لنوو در سال 2019 معرفی کرد. با اینکه این لپ تاپ از نوع تجاری ميباشد، اما انتخابی مناسب برای همه کسانی است که به دنبال لپ تاپی هايي با ویژگی‌های عالی هستند.

لپ تاپ تينك پدکیفیت لپ تاپ لنوو ایکس 1 کربن شگفت انگيز است و طراحی عالی، تجربه تایپ عالی، طول عمر زیاد باتری و صفحه نمایش خارق‌العاده از ویژگی‌های این لپ تاپ هستند.

تینک پد ایکس 1 کربن نه تنها بهترین لپ تاپ لنوو است، بلکه یکی از بهترین لپ تاپ های 2019 و بهترین لپ تاپ 2019 در دسته لپ تاپ های تجاری است. قیمت لپ تاپ لنوو تینک پد ایکس 1 کربن حدود 1350 دلار ميباشد.

لپ تاپ هاي لنوواین لپ تاپ بسیار بسيار سبک حدود 11 ساعت دوام می‌آورد و یکی از بهترین کیبوردهای بین لپ تاپ‌ها را در خود جای داده است.

صفحه نمایش این لپ تاپ نیز تصاویر را با کیفیت زیبایی پخش می‌کند. جدیدترین لپ تاپ لنوو با صفحه نمایش 14 اینچی، از PCIe-NVMe SSD پشتیبانی می‌کند و پورت‌های تاندربولت 3 و USB 3 را هم در هم در بين امكاناتش ميباشد.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

لنوو آیدیاپد 730 اس (Lenovo IdeaPad 730S)

لنوو آیدیاپد 730 اسدر بخش بهترین لپ تاپ لنوو با قیمت زیر 1000 دلار، می‌توان آیدیاپد 730 اس را معرفی کرد. شاید این لپ تاپ ویژگی‌های مدرن سایر لپ تاپ‌ها را نداشته باشد، اما دارای ویژگی‌های قابل توجهی است که آن را تبدیل به یکی از شاخص ترين لپ تاپ های لنوو کرده است.

Lenovo IdeaPad 730Sکیفیت لپ تاپ لنوو آیدیاپد 730 اس بسیار عالي بوده و با داشتن بدنه بسیار باریک و آلومینیومی، باعث می‌شود که احساس کنیم با یک لپ تاپ گران‌تر روبه‌رو هستیم.

با خرید این لپتاپ، شما دستگاهی با عملکرد بي نظير، صفحه نمایش عالی و کیبورد نسبتا راحت را دریافت خواهید کرد.

اگر باتری بهترین لپ تاپ 2019 لنوو در بازه زیر 1000 دلار طول عمر بیشتری داشت، می‌توانست در برابر رقبای بیشتری سر بلند کند.

اما با این حال 730 اس انتخاب عالی برای دانش آموزان و افرادی که زیاد مسافرت می‌کنند است. قیمت لپ تاپ لنوو آیدیاپد 730 اس حدودا 900 دلار است.

بهترين ل

مزایا

طراحی باریک و زیبا

وزن کم

صفحه نمایش شفاف

کیفیت صدای بسیار خوب

عملکرد عالی

معایب

طول عمر باتری کمتر از میزان متوسط است

ممنون از وقت گران بهايي كه براي خواندن اين مطلب در سايت بچين گذاشتين

همچنين ميتوانيد از بخش خريد لپ تاپ استوك ما نيز ديدن كنيد


معرفي بهترين مدل لپ تاپ لنوو در سايت بچين + عكسبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم5/5/2020بهترین مدل لپ تاپ لنوو کدام است؟ در این مقاله از سايت بچين قصد داریم به بهترین لپ تاپ لنوو پرداخته و... بهترین مدل لپ تاپ لنوو کدام است؟ در این مقاله از سايت بچين قصد داریم به بهترین لپ تاپ لنوو پرداخته و آن‌ها را برای دسته‌های مختلف معرفی کنیم. لنوو تینک پد ایکس 1 کربن (Lenovo ThinkPad X1 Carbon)لنوو تینک پد ایکس 1 کربن را می‌توان بهترین لپ تاپ لنوو در سال 2019 معرفی کرد. با اینکه این لپ تاپ از نوع تجاری ميباشد، اما انتخابی مناسب برای همه کسانی است که به دنبال لپ تاپی هايي با ویژگی‌های عالی هستند.کیفیت لپ تاپ لنوو ایکس 1 کربن شگفت انگيز است و طراحی عالی، تجربه تایپ عالی، طول عمر زیاد باتری و صفحه نمایش خارق‌العاده از ویژگی‌های این لپ تاپ هستند. تینک پد ایکس 1 کربن نه تنها بهترین لپ تاپ لنوو است، بلکه یکی از بهترین لپ تاپ های 2019 و بهترین لپ تاپ 2019 در دسته لپ تاپ های تجاری است. قیمت لپ تاپ لنوو تینک پد ایکس 1 کربن حدود 1350 دلار ميباشد.این لپ تاپ بسیار بسيار سبک حدود 11 ساعت دوام می‌آورد و یکی از بهترین کیبوردهای بین لپ تاپ‌ها را در خود جای داده است. صفحه نمایش این لپ تاپ نیز تصاویر را با کیفیت زیبایی پخش می‌کند. جدیدترین لپ تاپ لنوو با صفحه نمایش 14 اینچی، از PCIe-NVMe SSD پشتیبانی می‌کند و پورت‌های تاندربولت 3 و USB 3 را هم در هم در بين امكاناتش ميباشد.لنوو آیدیاپد 730 اس (Lenovo IdeaPad 730S)در بخش بهترین لپ تاپ لنوو با قیمت زیر 1000 دلار، می‌توان آیدیاپد 730 اس را معرفی کرد. شاید این لپ تاپ ویژگی‌های مدرن سایر لپ تاپ‌ها را نداشته باشد، اما دارای ویژگی‌های قابل توجهی است که آن را تبدیل به یکی از شاخص ترين لپ تاپ های لنوو کرده است.کیفیت لپ تاپ لنوو آیدیاپد 730 اس بسیار عالي بوده و با داشتن بدنه بسیار باریک و آلومینیومی، باعث می‌شود که احساس کنیم با یک لپ تاپ گران‌تر روبه‌رو هستیم. با خرید این لپتاپ، شما دستگاهی با عملکرد بي نظير، صفحه نمایش عالی و کیبورد نسبتا راحت را دریافت خواهید کرد. اگر باتری بهترین لپ تاپ 2019 لنوو در بازه زیر 1000 دلار طول عمر بیشتری داشت، می‌توانست در برابر رقبای بیشتری سر بلند کند. اما با این حال 730 اس انتخاب عالی برای دانش آموزان و افرادی که زیاد مسافرت می‌کنند است. قیمت لپ تاپ لنوو آیدیاپد 730 اس حدودا 900 دلار است.مزایا طراحی باریک و زیبا وزن کم صفحه نمایش شفاف کیفیت صدای بسیار خوب عملکرد عالی معایب طول عمر باتری کمتر از میزان متوسط استممنون از وقت گران بهايي كه براي خواندن اين مطلب در سايت بچين گذاشتينهمچنين ميتوانيد از بخش خريد لپ تاپ استوك ما نيز ديدن كنيد5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن