تاریخ انتشار بازی NASCAR Heat 5 توسط کمپانی سازنده اعلام شد

چهار شنبه 17 اردیبهشت 1399 73 بازدید کننده گروه دیجیتال

قیمت بازی NASCAR Heat 5

استودیوی ۷۰۴ گیمز (۷۰۴Games) و شرکت موتوراسپورت گیمز (Motorsport Games) زمان انتشار بازی NASCAR Heat 5 را اعلام کردند. این بازی  در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

بازی NASCAR Heat 5 شامل تمامی تیم‌ها، رانندگان و اتومبیل‌های رسمی مسابقات NASCAR است. علاوه بر این موارد، این بازی شامل یک حالت career mode میباشد که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق انجام مسابقات Gander Trucks، Xtreme Dirt و Xfinity Series پیشرفت کنید.

بازی ناسکار

همچنین این نسخه از بازی شامل ۳۴ مسیرهای مسابقه‌ای، پشتیبانی از حالت Esports و یک حالت جدید Track-testing است که به شما اجازه می‌دهد تا هر دوره‌ی خاص را بیاموزید.

این نسخه وعده‌ی ارائه‌ی یک تجربه‌ی آفلاین و آنلاین بی‌نظیر را به طرفداران سری NASCAR، به همراه یک رابط کاربری و گرافیک عالی ارائه داده است.

در ادامه این مطلب  می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ۸ و ۱۰

پردازنده: Intel Core i3 530 و یا AMD FX 4100

گرافیک: Nvidia GTX 460 و یا AMD HD 5870

رم: ۴ گیگابایت

فضای مورد نیاز: ۱۸ گیگابایت

بازی ناسکار

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: ویندوز ۱۰ پردازنده: Intel i5 9600k و یا AMD Ryzen 5 2600x

گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1660Ti و یا AMD Radeon RX 590

رم: ۸ گیگابایت

فضای مورد نیاز: ۱۸ گیگابایت

ممنون از شما که زمان گرانیهای خود را در سایت بچین سپری کردین 

همچنین میتونید از بخش خرید بازی ps4 ما نیز دیدن کنید


تاریخ انتشار بازی NASCAR Heat 5 توسط کمپانی سازنده اعلام شدبچین سایت خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم5/6/2020استودیوی ۷۰۴ گیمز (۷۰۴Games) و شرکت موتوراسپورت گیمز (Motorsport Games) زمان انتشار بازی NASCAR... استودیوی ۷۰۴ گیمز (۷۰۴Games) و شرکت موتوراسپورت گیمز (Motorsport Games) زمان انتشار بازی NASCAR Heat 5 را اعلام کردند. این بازی  در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد. بازی NASCAR Heat 5 شامل تمامی تیم‌ها، رانندگان و اتومبیل‌های رسمی مسابقات NASCAR است. علاوه بر این موارد، این بازی شامل یک حالت career mode میباشد که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق انجام مسابقات Gander Trucks، Xtreme Dirt و Xfinity Series پیشرفت کنید.همچنین این نسخه از بازی شامل ۳۴ مسیرهای مسابقه‌ای، پشتیبانی از حالت Esports و یک حالت جدید Track-testing است که به شما اجازه می‌دهد تا هر دوره‌ی خاص را بیاموزید. این نسخه وعده‌ی ارائه‌ی یک تجربه‌ی آفلاین و آنلاین بی‌نظیر را به طرفداران سری NASCAR، به همراه یک رابط کاربری و گرافیک عالی ارائه داده است. در ادامه این مطلب  می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.حداقل سیستم مورد نیاز: سیستم عامل: ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ پردازنده: Intel Core i3 530 و یا AMD FX 4100 گرافیک: Nvidia GTX 460 و یا AMD HD 5870 رم: ۴ گیگابایت فضای مورد نیاز: ۱۸ گیگابایتسیستم پیشنهادی: سیستم عامل: ویندوز ۱۰ پردازنده: Intel i5 9600k و یا AMD Ryzen 5 2600x گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1660Ti و یا AMD Radeon RX 590 رم: ۸ گیگابایت فضای مورد نیاز: ۱۸ گیگابایتممنون از شما که زمان گرانیهای خود را در سایت بچین سپری کردین همچنین میتونید از بخش خرید بازی ps4 ما نیز دیدن کنید5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن