درباره بچین

 

مدیران بچین سال هاست که در بازار خرید و فروش کالاهای اینترنتی حضور فعال داشته و تجربه مندند. نیاز روز افزون  کاربران از یک طرف و مشکلات خرید و فروش حضوری از طرف دیگر ما را بر آن داشت تا با طراحی سایت بچین درصدد ایجاد محیطی امن و مطمئن برای پاسخ گویی به نیاز خریداران و فروشندگان باشیم و آن را فراهم نمائیم .

 

طبق سامانه ای که در سایت بچین طراحی شده است فروشندگانی که در سایت بچین کالای خود را به ثبت رسانده اند، کالا را برای خریداران ارائه می نمایند خریداران هزینه خرید کالا را به حساب سایت بچین واریز می نمایند سپس، پس از دریافت و تایید کالا، سایت بچین به عنوان مسئول خرید و فروش، هزینه کالا را به حساب فروشندگان واریز می نماید.

 

تمامی کالاهای موجود در سایت متعلق به فروشندگان و کاربران سایت می باشد و سایت بچین صاحب و مالک هیچ یک از کالاهای موجود در سایت نمی باشد.

 

سامانه ای که در سایت بچین طراحی شده است از ویژگی های مفهومی و بارزی برخوردار است لذا دقت و تلاشی دوچندان می طلبد تا خاطر خریدار و فروشنده را از هر لحاظ آسوده سازد و به ارائه تعرفه های مناسب برای کابران بپردازد .

 

سایت بچین همواره برای جلب رضایت کاربران و بهبود سایت نیازمند نظرات کاربران است، لذا می توانید از طریق بخش پشتیبانی سایت مشکلات احتمالی ، انتقادات و پیشنهادات خود را به کارشناسان منتقل نمایید، تا کارشناسان زبده در اسرع وقت نظرات کاربران را بررسی و جمع بندی نمایند .

 

 

 

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید، کاربر گرامی مهلت خرید کالا تا 2 ساعت آینده می باشد .

بستن